Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek őszintén a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek őszintén a Tinderről és a Badooról? 24/L

Figyelt kérdés

90%-ban 18-21 éves lányok vannak, akik valószínűleg a gazdag jó pasit akarják.

Ehhez képest 90%-ban olyan pasik vannak fenn, akiknek ez az utolsó szalmaszál. Olyan mintha a mai világban mindenki keresne és senki se találna társat. Miért van ez?



2021. ápr. 10. 22:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
44%

Tinder egy kiváló felület, ahol idegen, de neked tetsző lányokat kereshetsz magadnak. Aztán hogy hova tereled a beszélgetést, annak mar semmi köze a tinderhez. A felület abban segít, hogy beszelgetést kezdeményezz, ami a legnehezebb mindig. Ha megfogod itt a csajt valamivel, nem fog unmatchelni azonnal.

Ha úgy állsz neki, hogy a tinder úgyis csak dugásra jó, meg szexet keresnek, es nem veszed komolyan, akkor az olyan is lesz.

Én pl férfiként sok csajjal chateltem, van akiket komolyabban vettem, és nagyon jókat beszélgetünk illetve igazi randikat is szerveztünk. Meg volt csaj aki beismerte, hogy csak szórakozásból van fent, és sok pasi ír rá, de hatalmasat chateltem vele is, viccesebb hangnemben.

Tényleg csak rajtad múlik hogyan használod fel a felülelet. Ismerkedésre kiváló. De ha szexhirdetésként látod az egészet, akkor úgy nem lehet.

2021. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
97%

#31! Nnnna tisztázzuk.

A beszélgetést? milyen beszélgetést?

a csajok ezt úgy pörgetik mint valami katalógust ahol keresik a dubaii milliomos herceget.

Átlag pali, vagy átlagnál némileg jobb pasi nem rúg labdába senkinél egy jobbrahúzásra sem, ha nem mocskosul pénzes jól láthatóan. mert a csajokba bele van mantrázva, a "jobbat érdemelsz!" marhaság.


Ha mégis van match (mert nyilván volt nekem is) akkor egyrészt a 70% visssza sem köszön, semmi match behúzva és ennyi.. A maradék meg elvárja hogy annyira rohadt szórakoztató legyél mintha élete standup comedyjére ült volna be ahol egy dúsgazdag herceg amúgy bizztosan majd megkéri a kezét. Ha ez nincs meg, akkor 2 mondat közt egy beszélgetésnek álcázott felmérés közepén egyszerűen egy szó nélkül ghostingol.


Erre képesek a nők manapság.

2021. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
62%
Ezt bebeszéled magadnak. Persze alap, hogy nemcsak a plázacicákat kell jobbrahúzni, mert akkor matched is velük lesz. Normáli csajokkal kell kezdeni, és ha férfiként is normálisan nézel ki (nem kigyúrásra meg ilyenekre gondolok), előnyös képekkel magadról lehet matcheket összehozni, saját tapasztalatból írom ezeket. Persze, volt nekem is, hogy nem írnak vissza, leráznak, stb, de van sok sikerélményem is. Jelenleg is éppen randizok valakivel egy ideje, igencsak komoly lány, és őt is tinderen találtam.
2021. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélem be magamnak, bár tény hogy nem vagyok egyszerű eset.

a dagikat, a kötött kardigános fagyasztott kórókat, gyerekes anyukákat, tájképeket, macskákat balra húztam.

Plusz nem próbáltam meg menőnek, pénzesnek beállítani magam, és különösebben hűdejópasi se nem vagyok. Ja, és szövegben is olyan volt knn hogy akinek zéró a humorérzéke, az menekül. :)

Régebben volt onnan randim 1-2, de ahogy a nők igényét.. -bocs igényeinek ipari méretű, napról napra terebélyesedő halmazát- ..növeli a média áldatlan hatása egyre kevesebb volt.

Lassan ott tartottam hogy aki visszaköszön, és válaszol az valszeg kamureg. :)

Mindegy, töröltem az appot jóideje már.

2021. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom és barátaim tapasztalata alapján azt a következtetést vontam le, hogy

Tinderen sok a tuskó, beképzelt és aranyásó

Badoon a fogak száma az intelligencia hányados értéke.


Ez mind a két oldalra igaz nagy átlagban. Persze vannak kivételek, de mind a nők mind a férfiakra többségében ez a leíró

2022. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!