Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is az a tapasztalata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is az a tapasztalata, hogy akivel jó a szex, az a pasi nem alkalmas kapcsolatra, akivel pedig működne a kapcsolat, azzal nem megy a szex? Vagy csak én vagyok lúzer? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 19:32
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan vannak azon a véleményen, hogy nem megy minden együtt. Nem mintha én tökéletes lennék. Eddig minden kapcsolatomnak én vetettem véget, sosem szakítottak velem. A szexről mindig elismerően nyilatkoztak, sok dicséretet kaptam. A személyiségemről már nem biztos, hogy mindenki pozitívan nyilatkozna. Maximalista vagyok, mindenben és mindenkivel, magammal leginkább és türelmetlen. Nagyon türelmetlen. Ezt tudom magamról és ezt mások is mondták már, nemcsak férfiak. Ez nem jó alap egy komoly kapcsolathoz. Talán a személyes tulajdonságokra kell fókuszálnom, a szexben könnyebb kihozni valami jobbat, mint valakinek a személyiségét megváltoztatni. Magam esetében pedig a személyiségemen kellene dolgoznom, azt hiszem.
2021. jan. 24. 09:53
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

50-es vagyok megint.

Egyébként azon érdemes elgondolkodni, hogy nem csak a két véglet létezik.

Van az eget rengetően jó kefélés, van a simán csak jó, átlagos kefélés, meg a rossz.


Ráadásul a saját tapasztalatom az, hogy amikor belementem hosszú(több éves) kapcsolatba olyan nővel, akivel ugyan nagyon jó volt a szex, az a nagyon jó szex is csak az első pár hónapban/fél évben volt nagy élmény - ha elmúlik a kezdeti nagyon durva gerjedés, 1-2 év múlva már átlagos lesz csak, ráadásul a kapcsolat szexen kívüli többi része, a sok veszekedés meg idegbaj a szexre is kihat negatívan.


Szóval ennyi tapasztalat birtokában ma már az arany középútban hiszek.

Rossz szex kizárva, csúnya nő kizárva, rossz természetű nő kizárva továbbra is, de egy átlagosan vonzó külsejű, normális személyiségű nő átlagos szexxel már bőven az a kategória, amivel boldog vagyok, és egyáltalán nincs hiányérzetem semmilyen szempontból hosszú távon sem.


Persze ehhez a gondolkodáshoz már kell egy bizonyos szintű bölcsesség, ami csak a korral, élettapasztalatokkal alakul ki.

2021. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
52-es, ezek elgondolkodtató dolgok, amiket írsz. Lehet, hogy ideje lenne felnőnöm és reálisan nézni az életet meg az embereket. És magamat is.
2021. jan. 24. 16:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!