Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is az a tapasztalata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is az a tapasztalata, hogy akivel jó a szex, az a pasi nem alkalmas kapcsolatra, akivel pedig működne a kapcsolat, azzal nem megy a szex? Vagy csak én vagyok lúzer? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 19:32
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ezt tapasztaltam a lányokkal kapcsolatban! Akivel jó volt a szex azzal képtelenség volt együtt élni, aki meg jó volt a mindennapokban az görcsös és béna volt az ágyban! F.
2021. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Kedves #10! Én is ezt szeretném, de eddig sajnos nem jött össze. Neked igen? Néha azt gondolom, hogy lehetetlent akarok.
2021. jan. 23. 20:00
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy mentalitás kérdése. Alapból hogy lehet jó a szex, ha emberileg nincs meg minden ami kell?

Ha nem találod az arany középutat akkor rossz helyen keresel vagy rossz szempontok alapján és/vagy naiv vagy és tapasztalatlan.

2021. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
#11. Érdekes, hogy ezt mondod. Ezek szerint férfiaknak is van ilyen tapasztalata. Mi lehet ennek az oka? Vajon más tulajdonságok kellenek a békés egymás mellett éléshez és a jó szexhez? Az embernek szükségszerűen meg kell alkudnia vajon hosszú távon? De mivel hosszú távról csak azzal lehet beszélni, akivel együtt lehet élni, törvényszerűen le kellene mondani az igazán jó szexről? Férfiaknak és nőknek is?
2021. jan. 23. 20:04
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok, Kérdező.


Sajnos nem.:(

Végül nem jöttünk össze azzal, akiben mindez megvolt, mert ő tabu volt számomra. (járt vele valamikor régen egy viszonylag közeli rokonom. :/ )

2021. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
58%
Velem csodás a szex és mellette kapcsolatra is alkalmas vagyok.
2021. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
60%
igen ez így van, én fantasztikus vagyok az ágyban sorban állnak olyan jó farkam van de a szerelem dolgbai épp olyan bizonytalanok mint a határ kasmír és pakisztán között
2021. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

#9

8as vagyok: hát mit mondjak? jól 😃 panasz nem volt, de te is jól tudod, hogy mindenkinek más az igénye mindkét oldalról: lehetek x lánynak jó, ha mondjuk neked nem arra van szükséged.

2021. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Csak nem votl eddig szerencséd.
2021. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
13-as! Neked is köszönöm a hozzászólást. Sajnos én olyannal élveztem igazán a szexet, akit nem is igazán kedveltem. Sajnos nagyon erős vonzalom volt köztünk, és őrületes volt vele a szex. Bár emberileg egy nagy 0, sajnos. Azóta is mindenkiben azt keresem, amit vele átéltem. De senkivel nem tapasztaltam meg azt a nagy szenvedélyt. Talán azért volt ennyire jó vele, mert gátlástalanok voltunk amiatt, hogy úgysem érdekeljük egymást komolyan? Vagy valami defektem van, szexuális diszfunkció, vagy akármi?
2021. jan. 23. 20:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!