Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is az a tapasztalata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is az a tapasztalata, hogy akivel jó a szex, az a pasi nem alkalmas kapcsolatra, akivel pedig működne a kapcsolat, azzal nem megy a szex? Vagy csak én vagyok lúzer? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 19:32
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
38%

Ez annyira nem logikus.

Gondolj csak bele, mindenkinek más a jó szex.

Velem mindenki meg volt eddig elégedve, mégis két olyan nő volt az életemben, akivel hosszútávon el tudtam lenni, abból az egyik még most is tart.

Szerintem mindössze csak vagy olyan igényeid vannak, ami nem passzol a kínálattal, vagy egyszerűen rosszul választasz.

2021. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
28-as! Ez tényleg elcseszett helyzet. Sajnálom. Ha jól értem, már túl vagy rajta. Azóta hogy állsz a kapcsolatokkal? Van valaki más? Egyébként egy távolabbi ismerősöm az exe húgát vette végül feleségül és közös gyerekük is lett. Elég furcsa, hogy a családban maradt és az exe volt a sógornője. Azt nem tudom, hogy a két testvér kapcsolatát ez hogy befolyásolta, vagy, hogy a tágabb család mit szólt hozzá, mert nem túl közeli ismerősök révén annyira nem látok bele az életükbe.
2021. jan. 23. 20:27
 33/53 A kérdező kommentje:
31-es! Köszönöm a meglátásaidat. Tudnál esetleg konkrét példát mondani az alapján, ahogy felvázoltam a problémát? Mi lehet az az igény, ami nem passzol a kínálattal? Vagy mit rontok el, hogy kellene választanom?
2021. jan. 23. 20:29
 34/53 A kérdező kommentje:
27-es! 37 éves vagyok, 5 párkapcsolatom volt.
2021. jan. 23. 20:32
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori hogy a bunko, gatlastalan, hutlen de,gyakorlott, meghodithatatlan pasik jonnek be de hosszutavon nem lehet veluk lenni, meg feltekenykedni A jofiuk meg jofiusaguk miatt nem vonzoak
2021. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Kedves 35! Köszönöm a hozzászólást. Lehet ebben valami, általánosságban..bár engem mindig az ún.jófiúk érdekeltek, őket tartom emberileg vonzónak és akikkel lefeküdtem, azokhoz fizikailag is vonzódtam, de valahogy a szex csalódás volt. Nem olyan értelemben, hogy ne elégítettek volna ki, mert végülis igen, sosem volt ezzel problémám, de valahogy összességében hiányzott belőle az a felszabadultság, vagy nem is tudom mi. Amit talán a kevésbé jó fiúk azért tudnak, mert nem érdekli őket annyira a nő? De akkor meg hogy lehet mégis jó? Miért nem vagyok annyira elégedett azzal, aki mindent megtesz, hogy nekem jó legyen és figyel rám, mint egy laza, gyors menettel valahol, egy olyan férfival akit nem érdeklek? Valami baj lehet velem. Nem tudom, hogyan legyek normis.
2021. jan. 23. 21:12
 37/53 A kérdező kommentje:
#36: "normális"-t akartam írni a végén.
2021. jan. 23. 21:13
 38/53 anonim ***** válasza:
37%
Túl agyalsz mindent. Hidd el, van olyan férfi, aki jól szétbhaszna és közben lelkileg is megkapod, ami kell.
2021. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Nem találjuk egymást 🤷🏻‍♀️
2021. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
91%

#36! Nem vagy egyedül ezzel a dologgal!

Eddigi tapasztalataim alapján két csoportra osztanám a nőket és a pasikat!

A nők alapvetően a rosszfiúkat kedvelik! Aztán vagy hozzájuk mennek férjhez, majd csalódnak mert kutyába sem veszik őket, megcsalják őket, stb! Vagy jófiút választanak mert megbízható, illemtudó, megbecsüli őket, de egy idő után már unalmas mint férj és megcsalják őket egy rosszfiúval!

A pasik ugyan ezt teszik fordítva! Vonzó nekik egy feslett rosszlány! Aztán ha feleségül veszik akkor ők is rájönnek, hogy valószínűleg rosszul választottak! De ha egy rendes, illemtudó, házias nő a feleség, aki főz, mos, mindent rendben tart, szült egy-két gyereket, neveli őket, stb akkor az lesz unalmas, és elmennek izgalmat keresni máshova!

Bocsánat az általánosításért, de akinek nem inge .... !

2021. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!