Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is az a tapasztalata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is az a tapasztalata, hogy akivel jó a szex, az a pasi nem alkalmas kapcsolatra, akivel pedig működne a kapcsolat, azzal nem megy a szex? Vagy csak én vagyok lúzer? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 19:32
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért lehet olyat találni, nőben és férfiban is, aki a szexben gátlástalan, de a mindennapokban valódi társ. :) Akivel együtt lehet működni az élet minden területén, majd ha arra kerül sor, jöhet az istenes döngetés.. :D


Persze sajnos elég ritka az ilyen. Eddig egy ilyen nővel találkoztam de sajnos megijedt a köztünk lévő (fizikai) távolságtól és nem mert belevágni...


Mondjuk engem személy szerint izgat a bdsm és a mögöttes pszichológia, talán ezért tudok nyíltabban hozzáállni a szexhez is.

2021. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy egyedül, kérdező. Párom hosszú távon, vagyis egy életen át el tudom képzelni magam mellett, 13 éve együtt vagyunk, minden jó megvan benne, de az hiányzik, hogy a szexben nem kezdeményező, nem aktív, irányító, én iranyitok. Amit keresek, szeretnék, mással tudnám megelni, ha covid enyhulne. Van barátom extrákkal, aki aktív, szenvedélyes a szexben, és kísérletező. Viszont nem tudom elkepzelni vele együtt élni, teljes más termeszetu, mint a párom. Sajnos úgy gondolom, hogy mindent egy embertol egy életen át elvarni nem lehet.
2021. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért bénáznak, mert tényleg tetszel nekik és zavarban vannak. Ha amúgy jó partik, adj nekik több esélyt, hátha jobb lesz. Nekem nem egy pasi volt aki "bénázott", de később jó lett a szex.
2021. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

#40! Kiegészíteném:

Ha egy rosszlány találkozik egy rosszfiúval az nagyon ritkán jön össze, ahogy a jó lány és jó fiú páros is! Aztán ezek a kapcsolatok vagy egy életre szólnak vagy rövid életűek lesznek!

Én nem csodálkozok azon, hogy egyre több az egyedül élő nő és pasi. Szexelni összejönnek az aktuális "párjukkal", különben jól elvannak egyedül!

2021. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
54%

Túlagyalod a dolgokat kérdező. Egy olyan pasit emelsz piedesztálra akivel azért élvezted, mert nem voltak gátlások? Mert mint minden nőnek, akkor nagy csak a szád, ha te mosod kezeid, a te vállaidon nincs felelősség?

Hát akkor valóban nehezen fogsz párt találni akiben minden megvan. Ez a huszonéves kislányoktól is gáz, 37 évesen meg már főleg fel kéne nőni.

Lehet lepontozni.

2021. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
26%
42-es párját sajnálom. Remélem rá fog jönni, hogy egy krvával van együtt.
2021. jan. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
94%
42-es k.va vagyok.Annyira vagyok az, hogy 21 éves koromig nem jartam senkivel, párom volt mindenben az első, csók, szexben. Majdnem 22 voltam, mikor elvette a szuzessegem. Nem éltem ki magam, nem volt osszehasonlitasi alapom, milyen mással a csók és a szex. 33 évesen talált meg a pasi, aki barát extrákkal lett. Szóval 2.ferfi akivel lett szex, vele csak 2-3 havonta jön össze.
2021. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség miatt írtam, hanem amiatt, hogy csalod a párodat.
2021. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Lehet abban valami, amit a 43 mond. Talán türelmesebbnek kellene lennem..Próbáltam, talán nem eléggé. Örülök, hogy alapvetően építő jellegű párbeszéd bontakozott ki a kérdés alatt, nagyon hasznos hozzászólásokat kaptam. Jó lenne, ha ebben a mederben folyna a beszélgetés, ezért kérem mellőzzük egymás minősítését.
2021. jan. 24. 09:23
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként ugyanez a tapasztalatom.

És nem nyeretlen 20 éves vagyok, hanem 38, elég sok tapasztalattal a hátam mögött, sok nőm volt már, mindenféle fajtából.


Az a nő, amelyik nagyon dögösen néz ki, és tényleg gátlástalan és bevállalós a szexben, az kapcsolatra nem alkalmas - az ilyen nő túlságosan egoista, azt hiszi, hogy körülötte forog az univerzum, vagy túlságosan pióca, vagy hisztis, vagy pénzéhes élősködő.

Az a nő, akit meg emberileg lehet szeretni és kedvelni, az ágyban nem annyira nyújt sokat. Ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem jó vele a szex, de a fentebb leírt fajtával jobb.


(Meg persze vannak olyan nők is, akik mind emberileg, mind szexuálisan nullák)


És persze nyilván léteznek olyan nők, akik mindkét területen jól teljesítenek, de ők annyira ritkák, hogy nagyon nagy mázli kell hozzá, hogy találkozz egy ilyennel az életed a során.

Kb. mint egy lottó ötös - nagyon-nagyon sokan lottóznak, de nagyon-nagyon kevesen nyerik meg.

És valami hibájuk nyilván nekik is van, hiszen tökéletes emberek nem léteznek.


Szóval valamilyen szempont szerint tudni kell kompromisszumot kötni.

2021. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!