Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is az a tapasztalata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is az a tapasztalata, hogy akivel jó a szex, az a pasi nem alkalmas kapcsolatra, akivel pedig működne a kapcsolat, azzal nem megy a szex? Vagy csak én vagyok lúzer? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy lúzer
2021. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Sejtettem. Ez szerencse kérdése lenne, vagy van valami módja, hogy ezt elkerüljem?
2021. jan. 23. 19:34
 3/53 anonim ***** válasza:
91%
nincs...próba, szerencse, egyszer találsz olyat, akivel jó a szex és kapcsolatra is alkalmas ;)
2021. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
79%
Én is lúzer vagyok.🙋‍♀️
2021. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%
Mit keresel az a kérdés. Hogy ismerkedsz? Te mit csinálsz, mi jön be neked?
2021. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Én olyannal tudok kapcsolatot elképzelni, aki udvarias, felelősségteljes, szorgalmas, megbízható, de akik ilyenek voltak, azok bénáztak a szexben, többnyire tapasztalatlanok és gátlásosak voltak. Akivel igazán jó volt a szex, azok meg alkalmatlanok voltak kapcsolatra. Aki tapasztalt volt és értette a dolgát, az a legkevésbé sem volt hűséges, megbízható vagy tiszteletteljes. Mindig ez a két véglet van. Nem tudom, mit csinálok rosszul. Nem szoktam direktben ismerkedni, a kapcsolataim általában társaságban, közös ismerősökön keresztül, egyetemen, munkahelyen alakultak spontán.
2021. jan. 23. 19:46
 7/53 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nincs teendő. Menj tovább ezen az úton és egyszer csak minden rendben lesz.
2021. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
82%
ha udvarias, felelősségteljes, szorgalmas vagyok, akkor nem kellek a lányoknak 🤷
2021. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
#8: Milyen vagy a szexben? Hogy viszonyultak hozzád a nők szex terén?
2021. jan. 23. 19:57
 10/53 anonim ***** válasza:
94%
#8 Néha éreztetheted a kiszemelteddel, hogy a gentleman mellett egy mocskos fantáziájú pasi IS vagy. Engem ez a kombináció indít be rettenetesen, de lehet, hogy ezzel egyedül vagyok.😂
2021. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!