Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne "kelljen"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne "kelljen" lefeküdnöm a párommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Történt a párom és köztem egy olyan eset, ami lelkileg érint csak, de úgy érzem, képtelen vagyok, leszek egy ideig lefeküdni vele. Tehát nem szexmegvonásról van szó, mert azt elítélem, csupán arról, hogy egyszerűen nem tudnám elengedni magam kozben, mert annyira friss és fájó az egész. Viszont ezt nem mondhatom így el neki, mert én vagyok a probléma okozója, és ő sértettként úgy érzi, hogy ez nem ok arra, hogy ne szeretkezzünk. Viszont ha bele is mennék, magamat ismerve úgy sem tudnék úgy viselkedni, hogy az bármelyikünknek is jó legyen.

Ehhez kérnék segítséget, bármennyire rosszul is hangzik... Momdtam már neki, hogy kihagytam egy szemet a gyógyszeremből, így muszáj az óvszer, de őt ez nem zavarja, a menstruáció sem, és az se vált be, hogy azt hazudtam, hogy gombám van, és emiatt jegelnünk kéne a szexet. Ő erre csak azt mondta, hogy majd óvatos lesz.

Kérlek, segítsetek, hogy milyen kifogással állhatnék még elő!

Tudom, hogy az őszinte beszélgetés lenne a legjobb, de jelenleg még a szemébe sem tudok nézni, nemhogy...


2021. jan. 8. 00:12
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Utolsó:ebben egészen biztos vagyok. Álszentül hangzik, de komolyan kérleltem, hogy hagyjon el. Letiltottam. Nem beszéltem vele. De ő nem volt hajlandó velem megszakítani a kapcsolatot. Én azt gondolom, hogy ezek után semmiképpen sem érdemlem meg a szeretét, nem is várom el tőle, hogy barmit is tegyen értem. És természetesen bűntudatom van, és próbálok szakember segítségével túljutni a problémán. Ennek ellenére a legjobb az lenne, ha a párom kilépne ebből a bántalmazó kapcsolatból. Ha esetleg valakinek van arra javaslata, hogyan érhetném el, hogy ha minden létező felületen megszakítottam vele a kapcsolatot, akkor hogyan érjem el azt, hogy ne jöjjön hozzám személyesen, akkor azt is szívesen fogadom.
2021. jan. 8. 01:12
 22/59 Cpt_Obviously ***** válasza:
61%
Az én kedvemet úgy lehet el enni, ha látványosan nem élvezi a partner, kelletlen, na essünk túl rajta hangulatban van. Mára eljutott ám idáig, hogy ilyenkor már nem is megyek bele, vagy félbehagyom. Úgy gondolom, még mindig az lenne a legjobb, ha eléállnál és öszintén megomndanád neki, hogy: megütöttelek és ezért undorodom magamtól, kell egy kis idő amíg ezen túljutok, ez nem ellened szól, ezért ne értsd félre kérlek. Csak most mivel undorodom magamtól nem bírok a szexre gondolni sem. Ha eléálsz elmondod meg kell értse. Ha nem mondod el rosszabb ha szeret megéri és hagy neked időt, hogy rendbe tedd magadat.
2021. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
33%

Így könnyebb igen.

Az ember ilyenkor mindig szexuális traumára gondol, erőszakoskodás, stb...


Az lenne a lényeg, hogy ha te akarod ezt a kapcsolatot, akkor tegyél rendet magadban. Kérd meg a barátod, hogy adjon egy kis időt neked, mert szarul vagy lelkileg.

És szeretnéd magad rendbe rakni.

Ezt meg kell értenie ha szeret, márpedig gondolom így van.

Valamint ha te is szereted, inkább választod az őszinte beszédet, mint ezt a sok hülyeséget amit itt olvasni.

Egy valódi párkapcsolat nem úgy működik, hogy kitalálsz hülyeségeket, ezzel kockára téve a kapcsolatot.


Egyébként meg ez nem olyan nagy dolog amit tettél, sok kapcsolatban megesik az ilyen.

Lehet, hogy más miatt nem akarsz tőle semmit, csak magadnak sem vallod be, és ezzel palástolod az egészet.

Gondold át magadban az egész kapcsolatot, de nem kéne erőltetni a hazugságot, mert az majd további bonyodalmakat fog szülni.


16-os voltam

2021. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

19: Pontosan tudom, hogy megérdemlem, és ezt a páromnak is elmondtam.

20: A párom sírt, és mindig felmelgeti. Igaz, utána egyszer szexeltünk, de akkor annyira nem tértem még magamhoz, hogy még a szégyenre se volt időm.

22: A párom olyankor sem fejezi be. Ezt korábban is próbáltam más esetekben alkalmazni, de igazából akkor sem hatotta meg. Most meg pláne nem várom el, hogy az én élvezetemmel törődjön, hiszen ezek után nekem jogom sem lenne élvezni a dolgot.

2021. jan. 8. 01:16
 25/59 Cpt_Obviously ***** válasza:
Nem úgy nem fejeztem be hogy én elmentél azt a többi nem érdekelt, pont hogy nekem sem volt élvezés a vége. Mert nem kihasználni akarom hanem kölcsönösen, inkább neki legyen jó mint nekem.
2021. jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

23: köszönöm a tanácsot, de az őszinte beszéd már csak azért aem használ, mert én magam sem érzem azt, hogy jogos időt kérnem. Ezt fentebb írtam is. Ha a nemeket megfordítva írnánk, akkor itt már tele lenne a kommentszekció azzal, hogx aki egyszer bántalmaz, az többször is fog stb. És igazuk lenne! Ez nem olyan dolog, amin tovább kell lépni. Szerintem a páromnak el kéne hagynia engem amint lehet. Vagy legalább visszaadnia wzt a megaláztatást és fájdalmat.

A lelki dolgokban igazad van. Ezzel mindenképpen kell kezdeni valamit. De mindenesetre biztos, hogy nem más okból van, máskor mindig engedek neki, vagy így, vagy úgy.

2021. jan. 8. 01:20
 27/59 A kérdező kommentje:
25: én értettem, de a párom ettől függetlenül is elkezdi, folytatja éa befejezi. Nekem nem, de ő elmegy. Ezzel persze nincs semmi baj, hiszen ha már belekezdtünk, akkor nem várnám el, hogy miattam ne elégüljön ki.
2021. jan. 8. 01:22
 28/59 anonim ***** válasza:
78%
Kellett nektek 12 évesen kfélni.
2021. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
28: Teljesen igazad van. A magam részéről teljesen alkalmatlan vagyok az egészséges és érett szexuális életre, ahogy jelenleg egy párkapcsolatra is.
2021. jan. 8. 01:32
 30/59 Cpt_Obviously ***** válasza:

Akkor a párod érzelmi intelligenciája sem teljesen oké, normális ember nem szexel a barátnőjével ha az éppen nem akar.

Az általad leírt helyzetnek a válaszai alapján 1 feloldása maradt, te kell hogy szakíts vele. Azért, hogy megóvd, önzőség ha nem vesz véget a kapcsolatnak abban a tudatban hogy bántani fogod többször is. Még nagyobb önzőség elvárni, hogy ebben a helyzetben ő szakítson, és kegyetlenség azt várni egy jámbor nem agresszív embertől hogy bosszúból vagy hogy azt érezd kvittek vagytok mégver jen téged. Ha szakítász vele az lehet rövid ideig rosszabb, de egy ilyen kapcsolatba belerokkan (de te is) és lehet örökre tönkremegy.

2021. jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!