Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit tennètek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennètek a helyemben?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom ma vizsgálat után azt mondta, ha fiatalabb lenne elcsábítana. Nagyon zavarban voltam ezek után nem szívesen mennèk hozzá főleg,hogy odalenn "matat". Másfelől viszont orvosnak nagyon jó, több dokinál is voltam már ès vele vagyok a legjobban megelègedve. Most mit tegyek? Vagy èn reagálom túl ès ez csak amolyan "hülye bók"?

2020. okt. 26. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ilyen helyzetben kissé etikátlan
2020. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Tulreagalod. Az én orvosom is mindig kedves és bokol. Nem egy barátnőm mondta, hogy az ő orvosa is kedves vele és mindig megdicseri. Az egyiknrk konkrétan azt mondta, hogy ez egy nagyon szép rózsaszál. A másiknak meg h a kedvenc páciensem. Soha egyikünknek se volt semmije baja ebből. Attol hogy épp a puncinkban nyulkal meg ugyan ugy lehet kedves és megdicserheti a kis női lelkünket. Szerintem ezért nem kell váltanom, főleg ha jó doki is. Ameddig csak bokol neked, addig nincs gond. Ha nem tapiz (azon felül h épp benned nyulkal :D) vagy nem hív el sehova, akkor ez egy kedves bók. Inkább fogadd a bókot és orulj neki.
2020. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Férfiként azt mondom, hogy ez Q gáz. Ha ilyen jellegű orvosnak megy az ember, tudnia kellene elválasztani a munkáját a szexuális dolgoktól. Vagy szimplán ne menjen nőgyógyásznak.
2020. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne adjátok már alá a lovat! Buta és rosszindulatú nő!
2020. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!