Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és most Ismerkedek/együtt vagyok egy fiúval akivel már voltak “meleg” helyzeteink és aludtunk is együtt, de Ő persze többet szeretne.

És tudom hogy gyengéden tisztelettel bánna velem és fel is tudott izgatni de alapjáraton bizonytalan vagyok a kapcsolatban és az érzéseimben, nem érzek rajongást vagy szerelmet de lehet ezek csak a félelmeim ;/

Nem tudom hogy várjak-e a nagy szerelemre de sajnos most inkább barátságot biztonságot és tiszteletet érzek csak

20/L



2020. okt. 2. 21:37
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Feküdj le vagyok vele nyugodtan
2020. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
Vele
2020. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy túlgondolkodod a dolgot. Pedig nem kéne.

Add át magad az élet sodrásának.

Érezd jól magad.

2020. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia. Én is voltam ilyen helyzetben, majd észrevettem magamon, hogy nem tudom mit csináljak. Bizonytalan voltam, mert nem volt tapasztalatom. Igaz rám mindig mondták, hogy realista nő vagyok, így úgy voltam vele, hogy tapasztalat szerzésnek minimum jó lesz. Ő is tisztelt és óvatosan bánt velem. Ráaludtam egyet és úgy voltam vele, hogy fejest ugrok, mert legfeljebb tapasztalatot veszíthetek. Az meg mindig jó. Benne volt a pakliban, hogy rossz lesz, fájni fog, de vállaltam, ha ez fog történni.


Azóta 8 éve együtt vagyunk, házasok és van 1 pici kislány is és várjuk a 2. csöpséget. :)


32L

2020. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Egyébként a kapcsolatban ne a szerelmet keresd, hanem a biztonság érzését és, hogy jól érzed-e magad vele.

Szerelem elmúlik. Megszokod a férfit, elvész az újdonság varázsa idővel, mivel olyannyira ismerni fogod, hogy minimális jelekből tudni fogod, hogy van valami problémája valamivel kapcsolatban (nem feltétlen kapcsolatra gondolok, lehet munka vagy bármi más).


Szóval én azt mondom, nézd meg és dönts utólag. Ne elötte, mert nem tudod mi történt volna ha.

2020. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!