Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem felvágásból vagy nagyképűségből mondom, de az a helyzet, hogy az átlagnál picit vonzóbb férfi vagyok, bár meg is dolgoztam ezért hosszú évek alatt. És az a problémám, hogy a lányokkal nem bírok már normálisan beszélgetni, normális kapcsolatok kialakítani, mert folyton mindegyik előbb-utóbb elkezd nyomulni rám, a legtöbb csak szexelni akar velem, vagy le szeretne sz*pni, de én egy komoly, érzelmes kapcsolatra vágyom. Persze ennek örültem még fiatalabb koromban, de most már 25+ évesen jó lenne megnyugvást találni egy hosszú kapcsolatban. :( Ti mit tennétek a helyemben?
2020. szept. 3. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk 95%, hogy troll vagy. De ha megsem lenne az, akkor csak szopasd tovabb a csajokat, elobb utobb valamelyikkel kialakul az erzelmi szal...
2020. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél a kezedbe egy könyvet
2020. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Első körben kicsit vegyél vissza az arcból, a normális nők nem komálják ha valaki ennyire el van szállva magától. Lehet ez a baj... - a normális nők a beképzelt figurákat elkerülik. Amúgy meg nem kényszer a disznótor, ha te nem akarsz valakit meg... akkor nem dugod meg és kész. Nem szorítanak fegyvert a fejedhez.
2020. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Mond meg a lánynak akivel épp ismerkednék, hogy te komoly kapcsolatot keresel, nem csak szexet.
2020. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez a sztori igaz és nem csak kitaláltad, vagy beképzeled magadnak, akkor valószínűleg azért csak dugni akarnak veled, vagy lesz*pni téged, mert a vonzó külsőd mögött borzasztó személyiséged lehet, vagy egyszerűen csak buta vagy. A legtöbb nő egy vonzó és szimpatikus pasit nem csak leszopni akar :D szóval kamuzol, vagy valami nagyon nem stimmel veled.
2020. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ne álmodj egész nap..
2020. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem kételkedem a sztoriban, ismerek több hasonlót, de egyet hoznék fel példának. Srác szintén a húszas évei közepén, eleve jól néz ki, gyúrogat, de nem viszi túlzásba, szép bőr, szép tetkók, igényes kisugárzása van. Ráadásul viselkedni is tud, pénze is van. Az a tipikus szépfiú, akiért 10-ből 8 lány biztos odavan. Aztán ha beszélünk, folyamatosan panaszkodik, hogy nem találja a társát. Mindig van valakije, de senkivel sem működik hosszabb távon. Hát igen, mert mindig olyan r*banczokat sikerül felszednie, akik a Michael Kors táskán meg a Gucci csizmán kívül jó esetben a szexet várják, aztán mást nem is nagyon tudnak az életben. A normális értékrendű, kicsit kevésbé feltűnő csajok meg szerintem egyszerűen nem bíznak az ilyen srácokban, akikre minden nap nyomulnak többen is.

De csajban is ismerek hasonlót - álomszép, csinos, nagyon értelmes, okos, szellemes. Volt egyszer egy bátortalan próbálkozásom nála, persze reflexből lepattintott, bár figyelt rá, hogy ne bántson meg. Barátok lettünk, de azóta is - lassan 3 éve azt hallgatom tőle, hogy egyedül van, nincs pasija, baromi magányos. Nála mondjuk szimplán olyan magasan van a léc, hogy kb a pasik 1%-a tudja megugorni, csak ők meg már azok a pasik, akik megint csak bőven válogathatnak - általában a r*banczok között. Ördögi kör.

2020. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!