Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy lakótársa, akivel jó viszonyt ápolok, örülök, hogy ilyen normális sráccal lakik együtt. Múltkor mentem hozzájuk, a barátom még nem ért haza (túlóráznia kellett), gondoltam megvárom, ameddig hazaér, úgyis van hozzá kulcsom. A lakótársa pont akkor fürdött, résnyire nyitva volt hagyva a fürdő ajtaja, megláttam meztelenül és azóta nem bírom kiverni a fejemből és borzasztóan kívánom őt.
2020. ápr. 19. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mégis milyen választ vársz?
2020. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dugasd meg magad vele
2020. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy véletlen megbotolj és beess a fürdőbe egyenesen úgy, hogy farkába tudj csak megkapaszkodni szájjal.
2020. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Korábban soha nem néztem rá ÚGY, most meg nem bírok magammal egyfolytában ő jár a fejemben.
2020. ápr. 19. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Tégy egy szívességet a barátodnak és szakíts vele.
2020. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, h szeretem a barátomat és nem akarom elhagyni.
2020. ápr. 19. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja csak megcsalni. Az sokkal jobb.
2020. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben engedni szoktam az érzéseimnek: néhányszor jól kifantáziálom magam, milyen lenne az illetővel. Ezzel nem csinálok semmi rosszat, viszont néhány nap múlva már nem is lesz érdekes, nem fog rajta kattogni az agyam. Nekem ez sokkal jobban bejött, mint izzadva küszködni az érzések elfojtásával.
2020. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok hármasban. Cserébe pedig vond be egy másik hármasba az egyik barátnődet. Deal
2020. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!