Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Segítek egy ideje egy lánynak, főleg ha a kocsijával van gondja. Nem lett volna pénze javíttatni.Tegnap cseréltem neki szelepfedéltömítést mert folyt az olaj. Soha nem kértem tőle semmit. Párkapcsolatban élek. Tegnap este mikor jött a kocsiért egyedül voltam otthon. Kérdezte hogy mivel tartozik? Mondtam neki hogy soha nem kértem semmit. Erre ő: legalább hadd hálálja meg egy szopással! Lefagytam.
2020. aug. 17. 15:22
 1/4 kisördög1 ***** válasza:
Lefagytál??Ezután mindig hálás lett volna...
2020. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és volt szopás?
2020. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van:


1. Visszautasítod az ajánlatát valamilyen okból. (ilyen ok lehet a barátnőd iránti szeretet, erkölcs, bűntudattől való félelem stb.)


Pozitívum: megmaradt a gerinced úgy hogy a párkapcsolatodon sem esett emiatt csorba.

Negatívum: Hülyének nézhetnek egyesek amiért nem használtad ki a lányt.


2. Elfogadod az ajánlatát és hagyod hogy leszopjon.


Pozitívum: Elélvezhettél egy lányba/lányra aki nem a barátnőd. Esetleg nem csak szopás lesz belőle és még egy szeretői viszony is kialakulhat.

Negatívum: Rámehet a párkapcsolatod ha kiderül. Akkorra a gerincet meg el is lehet felejteni.



Tessék leegyszerűsítettem amennyire csak lehet. Mérlegelj!

2020. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem mennék bele, de többet sem (de alapból nem is) vinném a tyúkot, ha párkapcsolatban élnék...
2020. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!