Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Folytatnátok, vagy lezárnátok?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, szeretjük egymást, jól kijövünk egymással, jó az együtt eltöltött idő, de 5 év alatt a napi 4-5 szextől eljutottunk a havi 2-ig, és egyszerűen nekem ez kevés, a libidóm az egekben, nem dugtam félre, de a kísértés sokszor már túl nagy. Kb 2 éve állandósult ez az állapot, egy-egy jobb időszakkal. Próbáltam többször megbeszélni, de ahányszor felhozom a témát az támadásként van értékelve. Viszont így, hogy nincs változás, nekem hiába nagy a libidóm, nincs kedvem szexelni, egyszerűen túl monoton az egész, unom, és már belefáradtam a próbálkozásba, hogy kicsikarjak valami változást.


Ti mit tennétek a helyemben? Azért érzem kimondottan nehéznek a helyzetet, mert az érzelmi kötődés megvan, de nem vagyok még olyan öreg, hogy elfogadjam ezt az életmódot.


28F


2020. jún. 13. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. ha már most ilyen, pár év múlva úgy is szétmentek.
2020. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod erre a választ. Korrekt vagy hogy nem léptél félre,de egész más hőfokon éltek szexuálisan. Ha már a megbeszélés sem segít,lépj tovább. Nehéz lesz, de ha maradsz előbb-utóbb félrelépsz, és még nagyobb fájdalmat okozol magatoknak.
2020. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is lépnék a helyedben. Keress olyat, akivel összeilletek. Nálunk is hasonló egy kicsit a helyzet, el is fogok válni.

N

2020. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából tekintettel arra, hogy az érzelmi kötődés még adott, és elég hosszú volt ez a kapcsolat, ha szakítanánk is, komolyat egy darabig biztos, hogy nem szeretnék. Tudom, hogy igazatok van, de baromi nehéz lépni, nem tudom mi lenne az, amitől egyszerűbben el tudnám határozni magam. Ne értsétek félre, ez nem beszariság, egyszerűen úgy érzem belefásultam a szituációba.
2020. jún. 13. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb sztem besz~ld ezt meg a barátnőddel, mert lehet h oka van h csak ennyit szexel veled.

L

2020. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, szerintem előbb próbáld meg, hogy ismerkedsz másokkal. Ha összejön valami, ne hagyd ki. Picit megnyugszol. Ha meg feltűnik neki, akkor mondhatod, hogy neked hiányzik néhány dolog és 2 lehetőség van: vagy engedi, hogy éld a vágyaid és minden marad így vagy ketten kétfelé és ennyi volt. Muszáj valamit lépned mert hosszú távon ez az őrlődés súlyos egészségügyi gondokhoz vezethet. Sokan nem veszik ezt komolyan, de ha nem vagy boldog, az nagyon rányomja a bélyegét az életedre. Pont a napokban olvastam egy tanulmányt, hogy az amerikai fiatalok egyre kevesebbet szexelnek. Helyette inkább online kapcsolatokat építenek, játszanak otthon a konzolon/gépen. Ez pedig idővel megbosszulja magát, mert az egészséges élethez hozzá tartozik az egészséges szexuális élet is.
2020. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!