Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megállnátok, vagy akarata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megállnátok, vagy akarata ellenére is folytatnátok?

Figyelt kérdés

Történt velem egy hasonló és igaz nem jutottam el odáig hogy ez kérdéses legyen, de érdekel hogy egy pasi szemszögéből ez milyen.

Helyes, kedves srác a buliban bókolgatott, mondta hogy a hétvégén elmehetnénk együtt valahova mert szívesen ismerkedne velem hosszútávon is, nem csak úgy hogy kiabálunk egymásnak a hangos zene felett. Kimentünk egy hátsó, fás részre beszélni és flörtölt kicsit de én nem reagáltam mert nem akartam téves jelzéseket adni, megcsókolt, letapizott és már a felsőmet vette volna le mikor mondtam hogy nekem ez így biztos nem fog menni, még első-második randi után se fekszek le senkivel nem hogy így a szabad ég alatt egy idegennel, de nagyon erősködött hogy jó lesz stb és átment kicsit erőszakosba. Azt mondogatta hogy akkor nem kellett volna kacérkodnom ha aztán meghátrálok, majd eltrappolt mikor pár csaj felénk kezdett jönni (pedig normális voltam, csak tudtára hoztam hogy nekem is szimpatikus).

Ha pl kettesben maradunk szerintetek otthagyott volna akkor is vagy inkább befogja a számat, aztán ja...?

19/L


2019. aug. 21. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem csókoltad vissza, nem esett le neki, hogy ez így sok? Gondolom, eléggé fiatal lehetett, talán nálad is fiatalabb.
2019. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megállnék.
2019. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Kitudja milyen beteg volt az agya? A beszámoló alapján benne van ez az eshetőség is.


Én a magam részéről megállnék, sőt ha ilyen helyzetbe kerülnék még nekem lenne kellemetlen.

2019. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pasi vagyok, de velem is történt már ilyen. Mondjuk akkor már fel voltam szorítva a falra, meg a keze nagy utat tett meg a testemen. Szóval átérzem a helyzetedet, meg hogy mennyire szar érzés. Lehet miután elmondta neked a magáét lenyugodott volna és otthagy, de lehet folytatta volna.
2019. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek kimaradtak: eleinte nem löktem el mert a csókkal nem volt bajom, a tapival már inkább de annál nem volt durva szóval csak eltoltam a kezét óvatosan.

Nem, nem izgatott volna ha erőszakosan megdug úgy, hogy én nem akarom, minek kérdeztek ilyeneket privátban meg írtok olyanokat hogy lehet erre játszottam tudat alatt. Erőszakos szexnek is az a lényege hogy valaki olyan durvul/használ ki akiben bízol és ezt is akarod tőle.

2019. aug. 21. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Anyum szülésznő, és mint ilyen, a szülészeten dolgozott a 80-as, 90-es években.

Azt mesélte, hogy MINDEN ÉVBEN kísértek be a rendőrök megerőszakolt lányt nőgyógyászati vizsgálatra, hasonló sztorival:

Buli, szimpátia, hangos a zene, menjünk, sétáljunk, beszélgessünk. Mire a lány észre veszi, két sarokkal arrébb már csak üres nyaralóházak vannak, (mert akinek nyaralója van, az épp táncol) és a lány sikolyát elnyomja a közelben bömbölő zene...

2019. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésedre a válasz: megállnék, soha nem tennék olyat ami egy nő akarata ellen megy 🤷🏼‍♂️

Az ilyen féregnek aki ilyet tesz a szivét kitépném. Eszébe se jut hogy lelkileg mennyire megviselheti a lányt ez egy egész életre

2019. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy megállnék e? Persze, el sem kezdeném, sok-sok sztorit hallottam már és én jobban félek a bulizós csajoktól mint ők a Gina nevű pszichoaktív cucctól.


21/F


Jó, most van egy durva poénom, el kell sütnöm, jelzem konzervatív srác vagyok, de hátha valakit jó kedvre derítek. " Ha mind a ketten sírunk akkor nem erőszak", bocs, de tényleg.


21/F

2019. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sötétbe, hatsó részere, egyedül?? Soha!! Kányxok, mikor fogjatok fel, hogy egy csaj egy szexulisan felingerelt , begőzölt pasinak gyorsan céltáblaja lehet és meg s van az indok , hogy " mert direkt felhúzott".... Ez nem mentség, nem indok, de attól még megerôszakol .
2019. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* Lányok, na
2019. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!