Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megállnátok, vagy akarata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megállnátok, vagy akarata ellenére is folytatnátok?

Figyelt kérdés

Történt velem egy hasonló és igaz nem jutottam el odáig hogy ez kérdéses legyen, de érdekel hogy egy pasi szemszögéből ez milyen.

Helyes, kedves srác a buliban bókolgatott, mondta hogy a hétvégén elmehetnénk együtt valahova mert szívesen ismerkedne velem hosszútávon is, nem csak úgy hogy kiabálunk egymásnak a hangos zene felett. Kimentünk egy hátsó, fás részre beszélni és flörtölt kicsit de én nem reagáltam mert nem akartam téves jelzéseket adni, megcsókolt, letapizott és már a felsőmet vette volna le mikor mondtam hogy nekem ez így biztos nem fog menni, még első-második randi után se fekszek le senkivel nem hogy így a szabad ég alatt egy idegennel, de nagyon erősködött hogy jó lesz stb és átment kicsit erőszakosba. Azt mondogatta hogy akkor nem kellett volna kacérkodnom ha aztán meghátrálok, majd eltrappolt mikor pár csaj felénk kezdett jönni (pedig normális voltam, csak tudtára hoztam hogy nekem is szimpatikus).

Ha pl kettesben maradunk szerintetek otthagyott volna akkor is vagy inkább befogja a számat, aztán ja...?

19/L


2019. aug. 21. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet nem állt volna le.

Ne add meg az esélyt, hogy áldozattá válj!


Akiben megvan az erőszak azon formája, hogy figyelmen kívül hagyja a következményeket, nem fog leállni az adott pillanatban.

Sosem tudhatod ki az, aki nem tudja kontrollálni magát!

2019. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!