Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben? a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? a barátomnak nagyon kicsi a farka

Figyelt kérdés

Egyszerűen élvezhetetlen a párommal a szex mereven mindössze 8 cm neki

És ez nekem kevés nem is nagyon élvezem szexet

De viszont nagyon szeretem a páromat és nem akkarok el sem veszíteni

Mit csináljak hogy jol működjön a szexuális életünk ?


2020. jún. 6. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Elhagynám mert nincs jövője a kapcsolatnak minőségi szex nélkül
Beszereznék külömböző szexuális segédeszközöket
68 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Szégyen, a nőknek csak ez az egy számít. Persze ha nekik éppen semmi mellük, akkor is kötelesek vagyunk elfogadni őket.
2020. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Igen ezt én is utálom, a nőket csak a farokméret érdekli semmi más
2020. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudsz elégedni az eszközökkel, akkor az a megoldás, ha kell a húsvér dolog, akkor meg sajnos ezen a téren nem passzoltok :/


28F

2020. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok a párommal. Kíváncsi volnék ti mire juttok végül. Nálunk is csak húzódik ez a kérdés és egyre kínosabb.
2020. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

normálisan feltett egy kérdést, hogy hogyan tudná jobbá tenni a szexuális életüket, mert egyszerűen nem élvezi a szexet és ti egyből leszóljátok (gondolom ti is hasonló problémával küzdötök). nem azt mondta, hogy el akarja hagyni, csak azt, hogy neki így nem jó. egy ember életében igenis fontos a szexualitás és sajnos pech, ha a férfi ebben nem társ.

válaszolva a kérdésre vannak különböző eszközök, amit farokra lehet húzni, érdemes kipróbálni, ha a barátod ebben társ. ha nem érdekli, hogy neked is jó legyen és nem akarja ezt megoldani, akkor tényleg azt tudom sajnos neked mondani, hogy hagyd ott. ne add fel az egész életedet érte. mindkét fél számára kellemetlen szituáció ez és senki nem tehet erről, de ha nyitottak vagytok mindketten, akkor meg lehet mindent oldani. :)


21/L

2020. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 szeki60 válasza:
100%
Vesse be a nyelvét. Izgassa a csiklód .
2020. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Péniszköpenyt próbáljátok ki.
2020. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A pénisz köpeny talán jó is lehet teszik .

Egyáltalán nem arról van szó hogy el akkarom hagyni a páromat sőt nagyon is szeretem s ezért is szeretnék megoldást találni ere a problémára .

Ja és akki üzenetben írogat nem, nem szeretnék szeretőt úgyhogy ne is írjatok

2020. jún. 6. 16:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tisztában van azzal hogy átlagon aluli van neki, így ha nem játszottad meg az elején magad, akkor siman otletkent szoba hozhatod a segédeszkozoket. Nem vagyok jártas ebben a temaban, de biztos vagyok benne hogy nem csak nálad gond ez így vannak erre megfelelő dolgok. Es ugy talan te is elvezned.
2020. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Én szakítanék, ez már olyan kicsi méret hogy tényleg élvezhetetlen.
2020. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!