Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mit szerettek jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szerettek jobban a kézimunkában? Amikor a makkotokat ingereljük vagy inkább lejjebb? Hogyan csináljuk, hogy a legélvezetesebb legyen? 22/L

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én azt szeretem ha is is, a makkomat is és a fitymaféket is.
2018. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a makk erzekenyebb szoval azt :)
2018. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik kézzel a zacsit simogatni, másikkal felül ingerelni :D
2018. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én általában a makk részt szoktam ingerelni. Persze nedvesen és úgy láttam ez bejön a srácoknak.
2018. aug. 6. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Kézimunkáztam már eleget ...okés, hogy kényelmesebb, ha más csinálja, de akkor is szinte ugyanaz. Ha már foglalkozik vele a lány, akkor inkább a szájában legyen és max. segítsen be a kezével, ha a szája elfáradt.
2018. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Makk illetve teljes hosszában fel-le, nemkihagyva a makkot. Amikor a makknál vagy, hüvelykujjal végigsimíthatod a hugycső melletti két kis domborulatot.

Megfelelő határozottsággal csinálva, mert ugye ez jobban bírja, mint a csikló.

2018. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emellé persze nemárt, ha a másik kéz sem tétlenkedik. Golyók, gát maszírozása, esetleg lejjebb lehet menni az ánuszig. Haladóknak mehet a prosztatamasszázs. Azzal igen durván lehet élvezni. Mondhatni a tökéletes kézimunka orgazmus azzal teljes.
2018. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább a makk alatt közvetlenül. De nyelvvel még nagyon jó a makkon a nyílás körül is.
2018. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legizgatóbb érzést,a makk alatti terület adja,hisz ott van az elélvezésért felelős központi érző idegrendszer.

Az elélvezéskor történ jó érzést viszont a prosztata adja .

2020. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!