Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a barátnőmmel, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy ez egy kicsit hosszú lesz de ha elolvassátok és őszintén, trollkodás nélkül adtok tanácsot azt megköszönöm!


Tehát mindketten huszonévesek vagyunk és 5 éve vagyunk együtt. Nekem ő a második barátnőm és nagyon jó az összhang közöttünk a legtöbb téren. Azonosak a nézeteink, hasonló dolgokat szeretünk, hasonlóak az elveink, jókat tudunk hülyülni stb. Egy dologgal viszont mindig is gond volt a kapcsolatunkban, ez pedig az intimitás. Neki én voltam az első. A kapcsolatunk elején nagyon izzott a kémia, viszont nem tudtunk normálisan szeretkezni. Alig fértem bele és fájt neki. Kb 1,5-2 év után eljutottunk arra a szintre, hogy egy alapos előjáték után nem fáj neki.


Közben telt az idő és a nagy lelkesedés viszont alábbhagyott. Az az igazság, hogy rengeteg tényező öli egyszerre a szexuáliséletünket. Maga a tény, hogy elő kell készülni egy menetre hosszassan. Vagy az, hogy külön lakunk még mindig (szüleinkel mind2-en) és nagyon nehéz kivitelezni a szexet.Vagy az, hogy ő egy elég komoly egyetemre jár és sokszor hulla fáradt. Ezek mind hátráltató tényezők.


Ráadásul az utóbbi időben az amúgy is alacsony libidója mintha még alacsonyabb lenne. Kezdeményezek de jönnek a kifogások, hogy fáradt, hideg a kezem( ez sokszor igaz :'D) , fáj a hasa, fája feje stb. A vége az, hogy vagy nincs semmi, vagy úgymond szájjal elintéz de azt is úgy hogy legyen már vége.


Kb fél éve megkértem, hogy hagyja el a fogamzásgátlót, hátha, amiatt csökkent le a libidója az utóbbi 1 évben de semmi nem változott. Utána vettem neki, egy vibrátort, hogy azzal tágítsa magát, ez egy nagyon kicsit segített pozitív irányba de tényleg csak egy kicsit. A gond az hogy nem használja eleget és ha brutálisan őszinte akarok lenni akkor úgy gondolom hogy hónapokig is elvolna szex nélkül. Tehát kiéheztetni sem tudom őt.


Már többször átbeszéltük a témát és ő mindig megígért mindent, ezek sajnos azonban pár hétig tartottak. Utána visszaállunk a havi 1 szexre, ami nekem nagyon nagyon kevés. Ő azt mondta hogyha összeköltöznénk akkor más lenne mert nem kéne kivárni a "megfelelő pillanatot" és akkor szexelnénk amikor akarnánk és úgymond gyakorolni is többet tudna a vibrátoron velem.


Most, végeztem az egyetemmel 1 hónapaja és munkát keresek, így ez a lehetőség hamarosan valós lehet. Egyébként ő egy borzasztóan aranyos lány, akit nagyon szeretek és ő is imád engem.


Sajnos nem tudom hogy mi lenne a megoldás, kidobni nem szeretném, főleg ennyi év után, viszont egyre rosszabbul érzem magamat ilyen szempontból.... ezért is írom ezt le.



2019. márc. 9. 20:46
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Bevallom bennem is volt ilyen görcs, hogy ki kell várni a megfelelő pillanatot.

Keress lakást ezerrel!

38/FHET

2019. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lakàs. A csaj nem kìvàn. Olyan csaj, amekyik havonta 1-2x szexel,az vagy prűd vagy frigid vagy àtejt a palànkon.
2019. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezzel bármit is tudsz kezdeni.

Ha más lesz valami az összeköltözés után, akkor csak rosszabb lesz.

Pont olyankor a szokott a legjobb lenni a szex, amikor csak ritkán találkoztok, együtt élve rengeteget csökken a libidó meg az izgalom.

2019. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Irj rám
2019. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan ossze tudtok koltozni, vege lesz a sulinak. Nagy nyomas van rajta a suli miatt. Biztos ez is kozrejatszik.
2019. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!