Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben? a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? a barátomnak nagyon kicsi a farka

Figyelt kérdés

Egyszerűen élvezhetetlen a párommal a szex mereven mindössze 8 cm neki

És ez nekem kevés nem is nagyon élvezem szexet

De viszont nagyon szeretem a páromat és nem akkarok el sem veszíteni

Mit csináljak hogy jol működjön a szexuális életünk ?


2020. jún. 6. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%

Ha elhagyott gyerekes nő vagy, a pasas jó balek lenne gyereked pótapukájának, csak akkor tartsd meg. És persze mellette keress szexre is egy férfiasabb pasast. De azért gondoskodj az ő szexuális jólétéről is.


Ha meg nincs gyereked, akkor ne szenvedj ezzel a pasassal. Attól, hogy rendes veled ne ájulj el. A természet rendje, hogy egy gyengébb egyed, sokkal szolgálatkészebb, mint egy sikeresebb. Ha pénzes, az se befolyásoljon. Egy ilyen pasassal egy 5 csillagos tengerparti nyaralás is nulla lenne. Míg egy szívdöglesztővel egy balatoni retro szálloda vagy kemping is szuper élmény lehetne neked.


43F

2020. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
5%
18/4,5 a szerszámom. Minden nőt öt perc alatt csúcsra juttatok 😎
2020. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Ti férfiak sem vagytok kötelesek elfogadni a kis melleket, de nektek mindegy csak lyuk legyen rajta.
2020. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 13#.

És ez nem jó? Mi nem nézzük azt hogy kicsi a mell vagy nagy, mert mindkettő ugyan úgy tetszik nekünk, és ez az állításod egyáltalán nem jön a kérdés kiírójának a témájához. Nem tudom hogy szűrted le a konklúziót.

2020. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

A nők hüvelyének csak az elején vannak érző idegvégződések.Kb 4 cm mélységig.Ha mind 13 at benyomná,már a méh szájat is elérni.

Tehát elég lenne ha csak a fele is lenne bent.Te kevésbé ismered a nemi szerved izgatását .Segíts magadon,az Isten is meg segít !

2020. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

13# as

Oly sötét vagy,hogyha ló lennél,tolnád a szekeret!

2020. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyermekek anyuka

Fiatalok vagyunk mind a ketten Én 23 éves vagyok párom 25

A kapcsoltunk minden egyes részé jól működik de a szex az egyszerűen borzasztó

2020. jún. 6. 20:07
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

A 11. válaszadó bunkóságával jól példázza, hogy valójában nem minket, nőket érdekel a farokméretetek, hanem titeket, pasikat!


Attól még, hogy egy pasinak nagy a farka, még nem feltétlenül lesz jó az ágyban. Főleg, ha egy bunkó is mellé.


Én személy szerint csak emiatt nem dobnám ki a pasit, hogyha szerelmes vagyok belé.

29/N

2020. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szex szuper, akkor van értelme összecsiszolódni. Ha nem, akkor viszont az egészet megette a fene.


A tipikus az, hogy a férfiasságukban nagyon gyenge pasasok hagyják, hogy a nőik pont azt az életmódot éljék velük, amit a nő jelenlegi élettapasztalata alapján kedvel.

Ez adhatja azt az illúziót nőnek, hogy tulajdonképpen mindenben összeillenek szexen kívül.Pedig nagyon nem!


Hogy mi lenne igazán értékes:

-szuper testiség, ami csodálatosan megfűszerezné a szabadidőd;

- feltöltődést adna ahhoz, hogy a mindennapokban szakmai céljainkért kiegyensúlyozottan hajts, magabiztos legyél, aminek a vége a siker;

- ha a másik fél szuper testiséget nyújt neked, akkor csodálod egy kicsit legalább, nyitott leszel arra, hogy egy kicsit hagyd akaratát érvényesülni abban, hogy olyan új területekre tereljen, ami neked elsőre nem komfortos (pl. nyelvtanulásra rábeszél, vagy új diploma megszerzésére, vagy egy olyan sport, hobbi kipróbálására, utazásra, amitől eddig idegenkedtél);

- és ha látja, hogy értékes nő vagy, akkor feleségül vesz, meg jól sikerült gyerekeitek lesznek.


#11

2020. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nyalasd vele kagylócskádat.
2020. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!