Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval, ha az unokatesóm lerészegedik, néha-néha rájön, hogy én mekkora istennő vagyok. És az a legnagyobb vágya, hogy megmasszírozza a labábaimat. Nem mond olyanokat, hogy megdugna vagy ilyesmi. Csak, hogy egy istennő vagyok szerinte, és, hogy had masszirozza meg a lábamat. Én persze ignorálom, ha épp együtt iszunk akkor nem veszek róla tudomást, és inkább kerülöm. Ha pedig külön iszik és írogat akkor csak másnap írok vissza. Józanul teljesen kerüli a témát, és nem viselkedik furán. Szerintetek? Én 29N ő 23/F
2020. szept. 9. 03:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Mért gondólja hogy te istennő vagy?

Van barátnője?

2020. szept. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, nem vagyok abszolút extra nő... Teljesen átlagos....

Igen van!

2020. szept. 9. 03:51
 3/20 anonim válasza:
69%

Hali. Én ugyan közel egyidős vagyok az ipsével és magamból kiindulva háááát... az alkoholt mondanám bűnösnek. Most elő lehet venni, hogy tényleg akar valamit tőled és csak a pia hatása alatt meri ezeket az érzelmeket kimutatni vagy csak éjszakás kalandot akar, valami újat mert lehet hogy megunta a barátnőjét, esetlegesen a barátnőjével folytatott sexeket és más felé kacsingat, várva, hogy esetlegesen belemész-e a játékba.

Szerintem az a legjobb megoldás, ha meg kérdezed tőle, hogy ténylegesen érez valamit irántad vagy csak dugni akar és az feltétlen fontos, hogy ezt akkor kérdezd meg tőle, hogy ha piás NAGYON PIÁS, mert józanon úgy se merné elmondani. Remélem segíthettem ezzel kapcsolatban. :D

2020. szept. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Alkohol felerősíti az érzéseket, bátrabbá tesz, hogy elmond amit gondolsz. Leírásod alapján vonzódik hozzád, ugyanakkor az unokatesód, így a helyedben nem alakítanék vele kapcsolatot.
2020. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Mert nyilván jó nő vagy azért, illetve lehet most te vagy az egyetlen NŐ az életében.
2020. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
71%
Szimpla làbfétis, meg ahogy fentebb írtàk, valószínű kevés nő van az életében,akivel ezt kiélheti.
2020. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Az alkohol nem teremt meg semmit, ami józanon nincs, viszont oldja, megszűnteti a gátlásokat, így a piás ember kimondja azt, amit józanon is gondol, de olyankor tudja, hogy nem mondhatja, nem teheti.
2020. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Részeg embernél őszintébb nincs. Szóval ha érdekel valami, akkor a következő részeg estén kérdezhetsz tőle.
2020. szept. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Tuti domináns szavakkal illetném: Lábhoz, nyald, szagold, erősebben kutya, és menne egy csepp talppofon, de azért talpsimizés is az arcra.
2020. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Valószinuleg hogy nagyon bejosz a srácnak és jol megdugna, ha nem lennél az unokatestvére. Csak hát ha iszik, akkor felbátorodik, és elvszeti kicsit az itéloképességét, ezért olyan megengedi magának hogy flortoljon veled. Valoszinuleg, hogy meghívni dugni fél még részegen is, azért kinálgatja a lábmasszázst, hogy legalább megtapizhasson. Meg hát mégis csak a lábak a punci kapui.

Legkozelebb mikor jol be van rugva, furfangosan kerdezgess tole, hogy miért akarja, tetszel e neki, mit gondol rolad, és hogy mi a szándéka. Viccesen, furfangosan. Tuti elkotyogja.


Igazábol jol kezelted idáig a dolgot. Unokatesoddal nem szabad belemenni semmibe. Még egy ilyen ártatlan lábmasszázs se vezet semmi jora.

2020. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!