Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit tennètek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennètek a helyemben?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom ma vizsgálat után azt mondta, ha fiatalabb lenne elcsábítana. Nagyon zavarban voltam ezek után nem szívesen mennèk hozzá főleg,hogy odalenn "matat". Másfelől viszont orvosnak nagyon jó, több dokinál is voltam már ès vele vagyok a legjobban megelègedve. Most mit tegyek? Vagy èn reagálom túl ès ez csak amolyan "hülye bók"?

2020. okt. 26. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
elég gáz hogy ilyet mondott. de én figyelmen kívül hagynám, ha amúgy jó orvos, emiatt nem váltanék. úgysem kell olyan gyakran visszajárni hozzá (remélhetőleg) :)
2020. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy egyszerű és ártatlan bók,és semmi más.

Nem gáz egyáltalán. Mert ott van az a /ha/.Érted már?

2020. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Huh keress egy masikat nagyon nem professzionális. O egy orvos, legkozelebb ha mammigrafiat csinaltok vajon kifejti hogy milyen meretu melleket szeret??

Kiszolgaltatott helyzetben vagy ilyenkor lehet nehezebb eszrevenni ha valaki tullep egy hataron

2020. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. Ez csak egy bók volt, már ha igaz.
2020. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Azonnal feljelentés!!!! Azonnal!!! Minimum börtön, de inkább fegyház, életfogytiglan!


A hercegnői éned sértette meg! Állat!!!!!!!!!!!!



Mire vársz? Rendőrség, bíróság, büntetés! EZ KELL!

2020. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Szoval kedves kerdezo vedd figyelembe hogy mint a korabbiak akik nem tudjak ertelmezni a nők szót lesznek olyan pasik akik kijelentik hogy te vagy az érzékeny és hogy ha ezt te nem veszed boknak akkor f..ina vagy. Gondolom ok nem kaptak egy kis simit a fenekukra amikor az urologus a fenekukben turkalt vagy megjegyzest arra hogy elvinnek egy korre miutan valaki megtapizta a hereservuket. Mas szakma de ez kb olyan mintha a pszichologusod miutan feltartad eletednagy traumait és a sikertelenseged a masik nemmel kijelenté hogy de o marpedig megfektetne ha nem lenne a terapeutad. Nem nem fer bele, ha viccelodve mondta is gondjai vannak a hatartartassal de ha raadasul vizsgalat kozben vagy 'bokkent' ertette ott komoly gondok vannak.
2020. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is ártatlan bók. Lehet hogy nem is gondolta komolyan csak kedveskedni akart. De csak te tudhatod, mi nem voltunk ott.
2020. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem kap máshogy pinát a vén fhasz? Szánalmas. 🙂
2020. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Sok orvos haverom van. Egyiknek se jutna eszèbe személyeskedni egy pàcienssel. Ez egy szemétlàda. Azonnal vàltanék. Sajnos nem csináltàl hangfelvètelt, mert azonnal kizárnàk a kamarából. Ez minimum etikàtlan, de nagyon megalàzó is.
2020. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem venném ezt túl komolyan. Csak ártatlan bók.
2020. okt. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!