Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejöhettem a lánynak, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhettem a lánynak, ha nem fogadta el a pénzt? Ti összejönnétek egy prostival?

Figyelt kérdés

Nem jártam még ilyen lánynál, csak jó pár hónapja szingli vagyok, és már nagyon kanos. Tudom bűnbe estem, nem kellenék senkinek most már.. Nem kell az ítélkezés.

Most sem akartam menni, de unalmamban az oldalra találtam, és nagyon megtetszettek a képei.

Volt rá negatív hozzászólás, pl. kedvetlen hozzáállás, pofákat vág, látszik, hogy nincs hozzá kedve, csak hátulról engedte, nem vállalta be a natúr franciát...

De egyszerűen messze Ő volt a legjobb a felhozatalból.

Annyira kanos voltam nem bírtam tovább és telefonáltam...

Oda is értem a találkára, és ami meglepett a negatív kommentek ellenére, hogy fülig ért a szája amikor ajtót nyitott, és végig valami eszméletlen kedves, bújós volt, mintha egy barátnőmhöz mentem volna..

Bebújt mellém a zuhanyfülkébe, ölelgetett, megcsókolt..

Nemhogy a kutyán kívül más pozit is engedett nekem, de a lovaglót is úgy csinálta, hogy szorosan ölelt, egész felületen hozzám ért a kis vékony teste. Olyan nedves volt, mintha fél literes flakont öntöttek volna ki, közben folyamatosan a nyakamat, számat csókolta.

A legnagyobb meglepetés, amikor visszatolta a kezem, amikor fizetni akartam. Bevallom őszintén és simán megjelennék vele bárhol, nem tetkós, piercinges tipik qrva, hanem egy kislányos, bájos arcú, selymes bőrű, tökéletes testű (kerek fenék, cicik) lány, és nem nézné szerintem senki sem ki belőle. Ha felhívnám még egyszer, és elmennék hozzá, szerintetek hogy hozzam fel szóba, hogy a munkaidején kívül is összefuthatnák, bejelölhetne facen stb... persze hosszútávon az lenne a legjobb, ha hagyná az egészet a fenébe. Remélem csak sulira vagy lakásra kell neki a pénz.



2020. aug. 22. 20:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
87%
Hány ilyen lúzer lesz még a történelemben, aki azt hiszi egy prosti felhagy a "hivatásával" a kedvéért? :D
2021. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%

Masszázsnál ugyan úgy lehet francia.

Nap végén csókolnád úgy, hogy x mennyiségű farok élvezett oda a nap folyamán, fognád a kezét úgy, hogy x mennyiségű farok lüktetett aznap benne?

Lerakna neki valaki pluszba deák igazolványt, és nem hányás fejű lenne a pasi, akkor szerinted nem menne bele az aktusba ("masszázslányoknál" ez általában így megy)? Szerinted rajtad kívül nem lesz soha többé olyan kuncsaftja, akire ő is felizgul? Komolyan ezen rágódsz 1 éve?


Hagyd már az egészet a fenébe...

2021. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Haha, nem gondoltam volna, hogy figyeli valaki ezt a kérdést még.

Mai Gáspár Lacis sztori miatt eszembe jutott ez a kérés, gondoltam ránézek.

Végül lett egy fél éves kapcsolat belőle, nem bántam meg, érdekes tapasztalat volt, de ennek már évek óta vége. Azóta van egy rendes kapcsolatom. Az biztos, hogy az volt az első és utolsó prostizásom.

2023. jún. 6. 17:42
 35/35 anonim ***** válasza:
55%
Kamuka.
2023. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!