Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejöhettem a lánynak, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhettem a lánynak, ha nem fogadta el a pénzt? Ti összejönnétek egy prostival?

Figyelt kérdés

Nem jártam még ilyen lánynál, csak jó pár hónapja szingli vagyok, és már nagyon kanos. Tudom bűnbe estem, nem kellenék senkinek most már.. Nem kell az ítélkezés.

Most sem akartam menni, de unalmamban az oldalra találtam, és nagyon megtetszettek a képei.

Volt rá negatív hozzászólás, pl. kedvetlen hozzáállás, pofákat vág, látszik, hogy nincs hozzá kedve, csak hátulról engedte, nem vállalta be a natúr franciát...

De egyszerűen messze Ő volt a legjobb a felhozatalból.

Annyira kanos voltam nem bírtam tovább és telefonáltam...

Oda is értem a találkára, és ami meglepett a negatív kommentek ellenére, hogy fülig ért a szája amikor ajtót nyitott, és végig valami eszméletlen kedves, bújós volt, mintha egy barátnőmhöz mentem volna..

Bebújt mellém a zuhanyfülkébe, ölelgetett, megcsókolt..

Nemhogy a kutyán kívül más pozit is engedett nekem, de a lovaglót is úgy csinálta, hogy szorosan ölelt, egész felületen hozzám ért a kis vékony teste. Olyan nedves volt, mintha fél literes flakont öntöttek volna ki, közben folyamatosan a nyakamat, számat csókolta.

A legnagyobb meglepetés, amikor visszatolta a kezem, amikor fizetni akartam. Bevallom őszintén és simán megjelennék vele bárhol, nem tetkós, piercinges tipik qrva, hanem egy kislányos, bájos arcú, selymes bőrű, tökéletes testű (kerek fenék, cicik) lány, és nem nézné szerintem senki sem ki belőle. Ha felhívnám még egyszer, és elmennék hozzá, szerintetek hogy hozzam fel szóba, hogy a munkaidején kívül is összefuthatnák, bejelölhetne facen stb... persze hosszútávon az lenne a legjobb, ha hagyná az egészet a fenébe. Remélem csak sulira vagy lakásra kell neki a pénz.



2020. aug. 22. 20:13
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, hogy marketing trükk, hogy a számára valamivel vonzóbb pasikkal eljátssza ezt, és akkor ki tud alakítani egy olyan fix ügyfélkört, akiktől nem hányja el magát... :D
2020. aug. 22. 20:46
 12/35 anonim ***** válasza:
77%
Lúzer vagy, nem is kicsit.
2020. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
akárcsak te :D
2020. aug. 22. 20:53
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Mindegy, könnyen kiderítheted, szépen elmész hozzá még jópárszor és ha nem kér érte zsét, akkor egyértelműen bejössz neki. De hogy biztosan jó ötlet-e vele komolyat elképzelni, azon gondolkozzál mielőtt teljesen belezúgsz.
2020. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
49%
Te jársz qrvához, ahol fel sem állt, erre kitalálsz egy kamu fedő sztorit. Szánalmas. 😁
2020. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Az komoly lenne, ha fel sem állna ennyi idősen. Ez most honnan jött? :DDD

Gondolom lehetsz valami kis lázadozó 16 éves ragyás kiscsaj, akinek semmi keresnivalója ebben a kategóriában.

2020. aug. 22. 20:59
 17/35 anonim ***** válasza:
50%
13 Életedben nem voltál ilyen nővel, ráadásul nő vagy csak pasinak adod ki magad, mert fuldoklasz a dühtől és a féltékenységtől.
2020. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
30%
Tapasztalat édesapám! Láttam már ilyen fószert, aki még sírt is, mert nem működött neki. Utána meg a haveroknak hasonló fedősztorit vetített.
2020. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Most akkor egy impotens nő vagyok?
2020. aug. 22. 21:03
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

XDDDDDDD

Szerintem a kérdésre válaszoljuk, ha nem hiszed el az igazságtartalmát, egyszerűen csak görgess tovább...

Én régebben láttam ha jól emlékszem egy indexes videót prostikról, és ott többen mondták, hogy kuncsafttal jöttek össze, szóval nem elképzelhetetlen a dolog. De engem biztos zavarna a tudat, hogy a szájában volt több száz farok.

2020. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!