Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejöhettem a lánynak, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhettem a lánynak, ha nem fogadta el a pénzt? Ti összejönnétek egy prostival?

Figyelt kérdés

Nem jártam még ilyen lánynál, csak jó pár hónapja szingli vagyok, és már nagyon kanos. Tudom bűnbe estem, nem kellenék senkinek most már.. Nem kell az ítélkezés.

Most sem akartam menni, de unalmamban az oldalra találtam, és nagyon megtetszettek a képei.

Volt rá negatív hozzászólás, pl. kedvetlen hozzáállás, pofákat vág, látszik, hogy nincs hozzá kedve, csak hátulról engedte, nem vállalta be a natúr franciát...

De egyszerűen messze Ő volt a legjobb a felhozatalból.

Annyira kanos voltam nem bírtam tovább és telefonáltam...

Oda is értem a találkára, és ami meglepett a negatív kommentek ellenére, hogy fülig ért a szája amikor ajtót nyitott, és végig valami eszméletlen kedves, bújós volt, mintha egy barátnőmhöz mentem volna..

Bebújt mellém a zuhanyfülkébe, ölelgetett, megcsókolt..

Nemhogy a kutyán kívül más pozit is engedett nekem, de a lovaglót is úgy csinálta, hogy szorosan ölelt, egész felületen hozzám ért a kis vékony teste. Olyan nedves volt, mintha fél literes flakont öntöttek volna ki, közben folyamatosan a nyakamat, számat csókolta.

A legnagyobb meglepetés, amikor visszatolta a kezem, amikor fizetni akartam. Bevallom őszintén és simán megjelennék vele bárhol, nem tetkós, piercinges tipik qrva, hanem egy kislányos, bájos arcú, selymes bőrű, tökéletes testű (kerek fenék, cicik) lány, és nem nézné szerintem senki sem ki belőle. Ha felhívnám még egyszer, és elmennék hozzá, szerintetek hogy hozzam fel szóba, hogy a munkaidején kívül is összefuthatnák, bejelölhetne facen stb... persze hosszútávon az lenne a legjobb, ha hagyná az egészet a fenébe. Remélem csak sulira vagy lakásra kell neki a pénz.



2020. aug. 22. 20:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%
én biztos nem jönnék össze prostival, bármennyire is nyomatják nyugaton, hogy a sex worker ugyan olyan munka, mint bármi más
2020. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%

Az egész úgy kamu ahogy van:D


Hát hiába, a banán-héjacska, az banán-héjacska:DD

2020. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Kamu.
2020. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
54%
én is szoktam a férjemmel felizgult lenni, nedves meg minden, de szex közben más pasasra gondolok, akiért odavagyok. a férjemnek még a közeledését is utálom, de ő azt hiszi rá vagyok izgulva, pedig dehogy...
2020. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
elég hülyék vagytok, ha azt hiszitek, hogy csak ilyen lestrapált fejű nők vannak rosszlányokon :D
2020. aug. 22. 20:19
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
5 Te élsz álomvilágban.
2020. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Ez kamu, ha azt mondod 10. alkalomra ez történik akkor elhiszem, de így hihetetlen, főleg, hogy nem fogadta el a pénzt se. Ha annyira jó nő futószalagon mennek hozzá a kanik.
2020. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

azt mondta nála 3 pasi a nagyon max egy nap

ha kiszámolom így is bőven 1 misi felett keres, szóval nem megy csődbe -30 ezertől :D

2020. aug. 22. 20:25
 9/35 Noren1989 ***** válasza:
76%
Igen, persze. Nekem meg megszoktàk gyónni a bűneiket.
2020. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj, ez nem lehet szerinted csali? Ha nagyon jó pszichológiai érzéke van, így hosszútávra is megfoghatja az ügyfélt. Mondjuk ha soha nem fog pénzt kérni, akkor valószínű tényleg bejöttél neki. A nedvesedést biztos nem lehet színészkedni, az tuti, hogy nagyon kívánt.
2020. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!