Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejöhettem a lánynak, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhettem a lánynak, ha nem fogadta el a pénzt? Ti összejönnétek egy prostival?

Figyelt kérdés

Nem jártam még ilyen lánynál, csak jó pár hónapja szingli vagyok, és már nagyon kanos. Tudom bűnbe estem, nem kellenék senkinek most már.. Nem kell az ítélkezés.

Most sem akartam menni, de unalmamban az oldalra találtam, és nagyon megtetszettek a képei.

Volt rá negatív hozzászólás, pl. kedvetlen hozzáállás, pofákat vág, látszik, hogy nincs hozzá kedve, csak hátulról engedte, nem vállalta be a natúr franciát...

De egyszerűen messze Ő volt a legjobb a felhozatalból.

Annyira kanos voltam nem bírtam tovább és telefonáltam...

Oda is értem a találkára, és ami meglepett a negatív kommentek ellenére, hogy fülig ért a szája amikor ajtót nyitott, és végig valami eszméletlen kedves, bújós volt, mintha egy barátnőmhöz mentem volna..

Bebújt mellém a zuhanyfülkébe, ölelgetett, megcsókolt..

Nemhogy a kutyán kívül más pozit is engedett nekem, de a lovaglót is úgy csinálta, hogy szorosan ölelt, egész felületen hozzám ért a kis vékony teste. Olyan nedves volt, mintha fél literes flakont öntöttek volna ki, közben folyamatosan a nyakamat, számat csókolta.

A legnagyobb meglepetés, amikor visszatolta a kezem, amikor fizetni akartam. Bevallom őszintén és simán megjelennék vele bárhol, nem tetkós, piercinges tipik qrva, hanem egy kislányos, bájos arcú, selymes bőrű, tökéletes testű (kerek fenék, cicik) lány, és nem nézné szerintem senki sem ki belőle. Ha felhívnám még egyszer, és elmennék hozzá, szerintetek hogy hozzam fel szóba, hogy a munkaidején kívül is összefuthatnák, bejelölhetne facen stb... persze hosszútávon az lenne a legjobb, ha hagyná az egészet a fenébe. Remélem csak sulira vagy lakásra kell neki a pénz.



2020. aug. 22. 20:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
69%

Ijj baszd... Ez szívszaggató. Remélem te is nagyon nagyon kedves , és gyengéd voltál ahhoz az édes kis teremtéshez. Aki most -gyakorlatilag- egy prosti, de k_urva jó ember, ahogy leírtad. Van lelke, és szíve. Mert nem gondolom h pusztán a tested/arcod miatt volt olyan kedves


30F

2020. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
gyengéd voltam... és lehet röhejesen hangzik, de én is sokat gondolok rá, meg hogy milyen emberek mehetnek hozzá, nehogy valaki durva legyen vele...
2020. aug. 22. 21:29
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor miért vagy vele?
2020. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
93%
Link a hirdetőről?
2020. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg érdekelne ez a lány engem is. Persze ha másnak is ingyen adja! 😁
2020. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
90%
Ez nagy kamu. Én is voltam fizetős lanynál mert kanos voltam és élveztem,hogy megdughattam és nem szólt semmit. De egyes lányok már előre kérdezték mikor fizetek. Azt amikor odaadtam nekik a pénzt fülig ért a szájuk.
2020. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%
Mi lett a sztoriból kérdező?
2021. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem kamu, akkor biztos szimpatikus voltál neki. Talán megéri felhívni újra, hogy nagyon jól érezted magad vele múltkor stb. Aztán meglátod milyen lesz veled újra. Felajánlhatsz egy kávét vagy valami italt, aztán ha igent mond, egyértelmű a dolog

N

2021. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Az volt az utolsó ajánlata, hogy "masszázslány" lesz, hát mondom én ebbe nem megyek bele, de azért párszor még szexeltünk. Azóta is masszázslányként van "csak" fent. Írogat, hogy nem lesz többet prosti soha megígéri, de mondom neki sajnálom én ebbe nem megyek bele. Mivel ez a taktikám, hogy kikényszerítem, hogy otthagyja a szakmát.
2021. aug. 24. 15:48
 30/35 anonim ***** válasza:
82%

#29: de te így ismerted meg, miért nem érted meg, hogy neki ez a munkája, valószínűleg nincs 3 egyetemi végzettsége meg bármi komolyabb munkatapasztalata stb. Te fogod eltartani olyan életszínvonalon, ahogy eddig élt a munkájából? Mert akkor rendben. De hogy várhatod el valakitől hogy munkanélküli legyen vagy mosogasson stb fele annyi pénzért? Hidd el nem vagyok oda a prostikért de ez esetben neki ez az élete. Ha te megkedvelted így, akkor szerintem a masszázs dolog elég jó kompromisszum lenne. Főleg ha nem is orálozik csak kézimunka mondjuk. De még ezzel is nagyon sok pénzről mondana le, de miattad megtenné. Nem értem miért nem örülsz hogy kölcsönös a dolog és ő is veled akarna lenni?

Nem tűnsz túl empatikus és korrektnek ezek alapján. Persze ha eltartanád ugyanolyan színvonalon és ő nem akarja abbahagyni ezt s műfajt, az már úgy tényleg nem túl szimpatikus, de ha nem ez a helyzet, akkor a te fejedben vannak gondok

N

2021. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!