Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél újra vele?

Figyelt kérdés

Én nem fogom újrakezdeni vele, de érdekelne a véleményetek.


3 évvel ezelőtt elhagyott, mert már nem szeret. 5-6 napja rám írt, hogy hiányzok neki, szeretné újrakezdeni. Rájött, hogy igazából akkor is szeretett, most is szeret, és szeretné, ha találkoznánk, és beszélnénk erről. Állítása szerint akkor még ő nem állt készen az igazira, aki neki én lennék.

Róla tudni kell, hogy mindig is félt attól, hogy egyedül marad.


Szegény lányt sajnálom. Biztos valaki mostanában kidobta, szórakozott vele, most meg ha nincs ló, jó lennék én is. 😀


Ti összejönnètek vele? Mit láttatok eddig, mik a tapasztalaitok hasonló történetek alapján?


2020. jan. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

3 év alatt sokat valtoztatok, valószínűleg már nem azok vagytok, akik akkor. Éppen ezért működhet, illetve éppen ezert nem működhet. De mit csinált amugy ebben a 3 évben, hogy ennyi idő után jött erre rá? Mert ha 1 év telt volna el, azt mondom oke..

Tartottatok amugy a kapcsolatot ezidő alatt?

2020. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

A puding próbája az evés...


Amíg nem próbálod meg addig nem fogod tudni.

2020. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem jönnék össze vele.
2020. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobnám az ilyet. Megalázónak tartanám.
2020. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Tévedésben van.


En is hittem sokszor hogy kàr volt szakitanom megbantam, alarhanyszor visszacsinàltam az egeszet ujra ugyanazt ereztem azaz megint rajöttem hogy szakitok es nem kell a màsik.


Ö ezt nem tudja lejatszani mert nem mèsz bele ebbe a jatekba de en szamtalanszor lejatszottam màr ezt hogy igazolnom kellett sajat magamnak ujra egy korabbi döntesem mert elbizonytalanodtam hogy lehet nem kellett volna szakitani es kivetel nelkül rajöttem hogy de joö tettem. Most ö is ebben a tèvhitben ringatja magàt amiben en szoktam

2020. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!