Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, gáz ha a pasi kimondot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáz ha a pasi kimondottan olyan kapcsolatot keres, ami kötetlen és támogatná a lányt anyagilag?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 21:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
58%
Ha azt akarod, hogy a lány ne dugjon senki mással, és pénzelnéd, akkor azt párkapcsolatnak hívják. És minél tovább mentek, annál többe fog kerülni (házasság, gyerekek, stb.).
2021. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
75%
31-es, miért szerinted egy nő a házasságba nem fektet semmit? Csak a férfi? Nehogy már áldozatnak tartsad magad!
2021. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
81%

Benne lennék

20L

2021. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
75%

Én ilyen kapcsolatban élek. Kötetlen, mert van élettársa ettől függetlenül, de vele nem él szexuális életet. Én is ismerkedhetnék, ha akarnék, de nem vágyom rá.

De egyébként mással nem vagyunk ilyen kapcsolatban, az nem férne bele.

Nem kapok 200-300e havonta, de amire szükségem van, megkapom. Egyébként nem szokott durva lenni, max. 20e havonta, néha annyi sem. Bőven elég, és rengeteget segít rajtam. Egyébként nem azért vagyok vele, hogy pénzeljem, hanem mert szeretem, meg nagyon jó az ágyban! :)

2021. dec. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
80%
Én egyszer kipróbálnám, hogy milyen. De nem tudnék szerelem nélkül kapcsolatban lenni.. Esélytelen
2021. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
82%
Ha 10 évvel fiatalabb lehetnék még 1x, tuti, hogy ilyet keresnék én is. CSak akkor 23 éves hülye fejjel elveim voltak és nem éltem az ajánlatottakal... 10 év minimálbér közeli melő és vergódés után már másként látom. Csak azóta eltelt 10 év, 33 lettem és ma már maximum a 60+os vénembereknek kellenék, nincs hozzá gyomrom.
2022. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:

nekem volt ilyen kapcsolatom több évig . Nem vittük túlzásba havi 2 szex volt köztünk nyáron és télen is mentünk nyaralni . de volt olyan is hogy nem találkoztunk 1-2 hónapig . Megvettem neki amit kért vagy vágyott rá és támogattam amiben csak tudtam egyetemre járt . Azóta nem volt ilyen kapcsolatom és nem is kerestem de aki keres az talál lehet bőven találni .


33/F

2022. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasi menjen a puncs.hu-ra!
2022. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Volt egy pasim, aki elég tehetős volt ( a családja is, de ő saját jogán is karrierben sikeres) ő minden hónapban gyakorlatilag a nettó fizetésseml megegyező összeget utalt át nekem, amiből meg kellett oldanom a háztartás fenntartását és a számlák befizetését. A maradékkel meg azt csináltam amit akartam. Kimondva nem volt, de azt kb. magamra kellett költenem. Fordrász, kozmetikus, körmös, smink cuccok, ruhák.


Elég kényelmes életem volt ekkor, de ma már nem csinálnám.

2022. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
#39 vagyok a jól kerestem amúgy, átlagon felül. 6 évig éltem a pasival. A fizetésemhez gyakorlatilag nem nyúltam így szépen összejött két kis panel lakásra való pénz. Aztán felmondtam. A lakásokból bejött havi nettó 300, mert szépen felmentek az albérlet árak, a pasim támogatásával közel 1 millió Forintom volt, amiből 150-200 ment el csak. A két lakás után autót vettem. Minden szépen a nevemre, a pasit nem érdekelte mert ő a farzsebéből elő tudta volna húzni ezeket az összegeket. NEm volt tétel számára.
2022. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!