Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, gáz ha a pasi kimondot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáz ha a pasi kimondottan olyan kapcsolatot keres, ami kötetlen és támogatná a lányt anyagilag?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 21:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
70%
Az én szememben gáz, de vannak olyan nők akik megvehetőek.
2020. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Sokan nem értik a kérdésem lényegét: én pl se öreg nem vagyok, se csúf, éppen ellenkezőleg. Nem alkalmankénti napi/havi fizetésre gondolok itt, mivel nem is prostira gondolok. Szituációfüggő az egész, ahol a kölcsönös komfort és elégedettség a lényeg, ahol minden fél jól jár és mert nekem ez így kényelmes.
2020. aug. 12. 23:01
 13/43 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen érthető. Szerintem ez jó. Mármint nekem is volt olyan időszak, ahol brutál sokat dolgoztam. Majd két évig, es a nők megérzik, ha stresszes vagy, és egyéb problémáid vannak, amihez idő kell még leküzdöd. Viszont addig ugye nincs nőd, és zuhan lefele az önbizalmad. Régen nekem is ezt kellett volna választanom, a munkám jobban ment volna...húzzanak a búsba az erkölcsök. 😂
2020. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
83%

Személy szerint egyetértek a 13-assal, nincsen ebben semmi gáz. Kereslet-kínálat, biztosan van olyan lány, aki benne van és tetszeni is fog, csak tisztázni kell mindent időben.

21/l

2020. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
35%

Én lennék sugarbaby. Egyetemista fiatal, havi 400-500k-ért simán. Persze nem mindig d*gnánk, hanem ha mindkettőnknek kedve van hozzá. Heti 1x


Valakinek megéri valakinek nem. Nem vagyunk egyformák.

2020. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
61%

Dugásonként 100-150 ezerért sokan lennének sugarbabyk 😂

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy kinek éri ez meg. Szerintem belőlük van a kevesebb.

2020. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
33%
#16 itt gyakorin is van egy kettő. Hidd el nem kell sokat keresgélni
2020. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Nekem pl megéri, ha jó a lány és tudja ezt a dolgot megfelelően értékelni.
2020. dec. 11. 23:23
 19/43 anonim ***** válasza:
19%

Egy pincér nettó 300.000. - forintot keres, akkor miért feküdne össze olyan férfival aki ennél kevesebbet fizet?

Aki ilyen nőt akar, az nyúljon a zsebébe rendesen ne legyen sóher, mert akkor sajnos csak a keze lesz a "Sugarbabyje".

2020. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
19%
Én inkább olyan lányt keresek, aki nem havi fixért, hanem alkalmi fizetségért szexel, de nem hivatásos. Felőlem lehet mással is, a lényeg hogy ha velem van, akkor rám koncentráljon. Van itt ilyen?
2021. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!