Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb nő nem vágyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő nem vágyik sexkapcsolatra vagy csak nem merik nyíltan vállalni hogy igen?!

Figyelt kérdés

40 éves egyedül álló pasiként kérdezem, mert vágyom egy egészséges kereteken belüli kötetlen kapcsolatra és érdekelne hogy van nőben is hasonló gondolkozású ?

Kort is légyszi

És teló számot :)

Csak vicceltem



#kapcsolat #kötetlen kapcsolat #barátság exrákkal
2020. júl. 28. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Van, 6 hónapja vagyunk szexkapcsolatban egy fiúval, többre nem vágyom jelenleg, ez mindkettőnknek kielégítő.
2020. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
A 20-as, 30-as egyedülálló nők is kedvelik a szexkapcsolatokat. Csak meg kell tudni fogni őket. Ami nem egyszerű, mert egy nőre 100 férfi jut. Nehéz kitűnni hogy te légy a befutó.
2020. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es, igen én is ilyenre gondoltam.

Köszi a választ

2020. júl. 28. 15:00
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Főleg az elvált,elhanyagolt nők vágynak rá.Komoly kapcsolatot jobban meggondolják megint belemenjenek-e,így marad a szexkapcsolat.
2020. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Van, aki nyitott lenne rá, de a legtöbben nem úgy vagyunk bekötve, hogy képesek/hajlandók legyünk érzelemmentesen csinálni, úgyhogy nekünk nem éri meg.
2020. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A sex kapcsolat nem azt jelenti hogy érzelemmentesen csak kötetlenül. Nyilván mind két félnek kell éreznie valamit a másik iránt.
2020. júl. 28. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Ja, az még "jobb", ha szerelmes leszek belé, de el kell fogadnom, hogy ő elköteleződni velem sosem lesz hajlandó, csak dug, amíg nem talál olyat, aki minden téren megfelel neki.
2020. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Lepontozhatsz amúgy, de azért érdemes lenne úgy gondolnod a véleményemre, mint egy másik perspektívára, és nem csak eldöntened magadban, hogy márpedig a nők is ugyanazt igénylik, mint te.
2020. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarlak lepontozni. Véleményekre voltam kívancsi. Neked ez a veleményed.
2020. júl. 28. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Én vágyok valami ilyesmire, de még nem váltam el. Válásom után én is csak ilyesmit tudok elképzelni, egyáltalán nem szeretnék senkivel összebútorozni, nem is érzem magamat képesnek egy újabb alkalmazkodásra.

Viszont van abban valami, amit az 5-ös, 7-es, 8-as ír. Pont ugyanezek miatt gondolom azt, hogy hiába vágyok rá, hosszabb távon képtelen lennék egy ilyen szexkapcsolatban megmaradni. Én azt hiszem, hogy a legtöbb nő azért marad benne hosszútávon szexkapcsolatban, mert szerelmes és titokban többen reménykedik. Aki nem szerelmes, az rájön, hogy érzelmek nélkül nem olyan a szex, ha a pasi akar többet, akkor menekülhetnékje lesz a nőnek, mert ő nem szerelmes. Szóval én azt gondolom, és tapasztalom is különösen a hasonló korú elvált ismerős nőknél, hogy nagy ritkán lefekszenek valakivel és aztán az egész elhal, akár azért, mert az úriember se elég lelkes, ha meg túl lelkes, akkor azért menekülnek el ezek a nők.

2020. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!