Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb nő nem vágyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő nem vágyik sexkapcsolatra vagy csak nem merik nyíltan vállalni hogy igen?!

Figyelt kérdés

40 éves egyedül álló pasiként kérdezem, mert vágyom egy egészséges kereteken belüli kötetlen kapcsolatra és érdekelne hogy van nőben is hasonló gondolkozású ?

Kort is légyszi

És teló számot :)

Csak vicceltem



#kapcsolat #kötetlen kapcsolat #barátság exrákkal
2020. júl. 28. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tévedsz, a nők nem igazán vevők erre.

Nem úgy vannak összerakva, hogy ilyesmi kielégítő legyen a számunkra.

Sok elvált nő ismerősöm van, akik még elég jól is néznek ki, de inkább nem is ismerkednek, mert az elvált 40-es pasik már nem akarnak semmi mást, csak kötetlen szexkapcsolatot.

Egyébként én magam sem értem ezt az egészet. Egy idegennel, aki iránt nem érzel semmit, nem jó a szex. Ha meg egyébként kedveled, akkor miért nem kell a kapcsolat? Nem mondom, hogy feltétlenül házasság meg gyerekek, de társra vágynak a nők.

2022. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!