Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, gáz ha a pasi kimondot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáz ha a pasi kimondottan olyan kapcsolatot keres, ami kötetlen és támogatná a lányt anyagilag?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 21:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
65%
Durva árak. Elvileg ha bérletes vagy, akkor olcsóbb kell legyen :-) elvannak szállva. 4-600 e. :-))) a mikor jártam a nem írom le, de a Margit hídnál.budán. bárba.. volt 70e egy este !..táncolt dugás. ... Picit többért kettő lány. Mondjuk ez sok éve volt rendszer, de sztem ennél többet nem ér. Konkrétan két pina között nem lehet ennyi eltérés;) ez fiaim olyan mint a bitcoin. Vagy mint a tőzsdei lufi. Lehúzás. Ez már nem üzlet!
2021. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
74%
Voltam ilyen kapcsolatban, szerintem működik. 20L
2021. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem lennél defektes akkor lenne bármilyen csajod! Ha lenne 600 ezred rá egy hónapban, akkor a kérdésben leírt sugarbabyd, ha pedig agyad akkor lenne normál csajod. De neked egyik sincs!
2021. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
75%
Erre nincs ilyen hivatalos szabály, hogy csak havi nettó 300 ezer + albérlet + xy támogatástól lehetsz sugar daddy. Rengeteg nő és rengeteg élethelyzet van
2021. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
61%
Egyetemista lányok élnek ebből. Nekik nagyon jó üzlet, megkapja az albérletet, korrekt fizetést, de azért én nem havi egy szexet várnék el ennyiért. De elég nagy barom lehet az a férfi, aki ennyit fizet egy nőért.
2021. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb lenne 20L
2021. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
40%
Egy havi fizetésért azért dolgozni is kell. Ennyi pénzért ne fájjon a feje soha és csináljon meg mindent amit mondok neki. Nincs nemet mondás semmire.
2021. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
67%
Az itt hangoztatott félmilliós fizuk heti egy dugásért az álmodj királylány kategória.
2021. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan 28-as! Ha fizet egy albérletet már az is elég sok pénz, meg még mellette havi 100.000, szerintem ennyi a reális, és akkor bármikor jön a pasi, amikor kedve szottyan. Hogy havi fél milla és albérlet, meg ajándékok, és heti egyszer? El vagytok szállva kicsit magatoktól!
2021. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
87%

Nekem full extras no, 19 éves, albérlet + programok volt ilyen. Szerelem lett belőle, amikor már jobb helyen dolgozott, nem fogadta el a lakást sem. A kapcsolat arra ment rá, hogy többet akart, mint amit adni tudtam.


Nem tarifas dolog ez, hanem kenyszer. Magyar fizetések/keresetek szülik a helyzetet. Ugyanazt kérik a lányok, mint egy normál kapcsolatban amúgy is elvárható lenne, biztonságot és kényelmet. A puncs előtt ezt úgy hívtuk, hogy párkapcsolat.


A sok irigy incel, akinek gondot okoz sajtos kiflit venni minden nap a 16 forintos zsomle helyett háboroghat, hogy a nők kurvák, de a világ nem változik meg.


Mielőtt a közös tehervállalás meg egyenjogúság marhasággal jön valaki, csak mondom, hogy 20 évesen mindenki csóró és kiszolgáltatott, kiugrási lehetőségek nélkül. A mellékállásomban annyit keresek, mint 6-8 egyetemről kiszakadt huszonéves, és nem vagyok gazdag, fizetésből élek főként. Számomra teljesen érthető miért kell egy támogató annak, aki szeretne azzal foglalkozni amivel szeretne, nem 16 órát robotolni 3 munkahelyen 7/7.

2021. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!