Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esküvő előtt megijedtetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt megijedtetek, hogy csak ugyanazzal szexelhettek életetek végéig? L

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2020. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Két normális felnőtt ember meg tudja oldani hogy 30 év után legyen unalmas és monoton. Ez csak rajtatok múlik kedves kérdező. Aki pedig nem nőtt fel ehhez eléggé az lépjen nyugodtan félre.
2020. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen, megijedtem kicsit. De ahogy most áll a helyzet nálunk is, valószìnű akkor sem volt már minden rendben és ezt éreztem.
2020. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy mi a különbség, ha csak párkapcsolatban vagy, és nem házasságban... 🤔

Párkapcsolatban is ha normális nő vagy, akkor nem b.aszol félre, a házasság ugyan az, csak van egy papírod róla, hogy van valakid.

Ennyi, és ha innen nézed a dolgot, máris nem kell fosni a dologtól.

F

2020. jún. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14# Na erről van szó. A párkapcsolat is egyfajta elköteleződés, csak arról nem kapsz pecsétet. A házasságkötés eleve feltételez rólad egy komoly elkötelezési szándékot, ha ez nincs meg, arra ott a párkapcsolat, amit bármikor meg lehet szakítani, mindenféle jogi hercehurca nélkül.


P.s. Nem negatívak a válaszok, igazából teljesen logikusan következnek a kérdésedből. Mert ez kb olyan, mintha összejönnél valakivel és akkor is azt éreznéd, hogy "basszus, ha összejövök vele, csak VELE szexelhetek majd!!)

2020. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Én nem. Mások meg azért nem, mert ők úgyis félreqrnak majd.
2020. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9# Kérdező, nem ismernek téged, így csak a saját proekciójukat írhatják le. Magyarul amit "rólad" írnak, azt saját magukról gondolják, feltételezik.
2021. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!