Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megijedtem ettől a dologtól!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem ettől a dologtól! Ha én ilyen vagyok, akkor mások is?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Van egy 1 éves gyerekünk is már, kapcsolatunk jónak mondható, időnként vannak problémáink. Nagyon szeretem a párom, a szex is jó köztünk. Mostanában viszont szex közben csak úgy tudok elmenni, ha valami extrém dologra gondolok.

Teljesen tabu dolgokra.

Egyébként nincs benne senki iránt szexuális vágy, nem nagyon tetszik más pasi sem. Vagyis gondolatban van,aki eszembe jut szexuálisan de ha közelében vagyok teljesen hidegen hagy. Sőt... még emberszámba se nagyon veszem. Ha nincs mellettem, akkor viszont eszembejut.

De ez nem tudom,hogy van.

Attól tartok,hogy párommal is ugyanez történik.

Viszont ő szerintem azért, jobban vágyik más lányokra.


2020. jan. 8. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Mikre gondolsz, amik annyira felizgatnak, hogy elélvezel tőlük?
2020. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cseppszi ***** válasza:
56%
Nekem is jutnak eszembe napközben vagy a közelmúltban történt dolgok, események. Néha emberek is. Nem a sex miatt, hanem csak mert az agyunk így müködik Szerintem normális - ne aggódj miatta. Amig nem rontja , hanem javítja vagy szinten tartja a libidódat addig jó. Akkor kezdj el aggódni ha olyan dolgok jutnak az eszedbe sex közben , amitől elmegy a kedved a sextől.
2020. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha így éled meg az egyébként büntetendő dolgokról szóló szexuális vágyaidat az tok jó
2020. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És akkor most mi is a kérdésed????
2020. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!