Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megijedtem a barátom méretétől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem a barátom méretétől?

Figyelt kérdés

Szóval még szűz vagyok, eddig csak boxerban láttam a páromat, de akkor csőre töltve. Nem tudom, ránézésre 18, de akár 20 cm is lehet. És vastag is.


Szóval én a kis érintetlen lelkemmel teljesen bepánikoltam, hogy "hogy fog ez oda beférni", "szét fog repeszteni..."


Más lányoknak is volt ilyen félelmük? Utólag kiderült, hogy alaptalan volt?


2019. aug. 15. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan van ilyen? Vagy csak egy unatkozó hülyegyerek aki nem tud aludni?
2019. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először lattam a volt páromnak a farkat en is azt gondoltam hogy hatalmas, de kesobb rajottem hogy teljesen átlagos.

Lehetséges hogy te is csak nagynak látod

2019. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Troooll.
2019. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak felnagyítja a pánik.
2019. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Nyomd le a panikgombot.
2019. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először láttam meredező péniszt én is megijedtem picit, nagyon nagynak tűnt akkor abban a pillanatban.

Ne gondolj arra, hogy fájni fog, nagyon rá fogsz görcsölni, ami miatt nem tudsz majd ellazulni és így persze, hogy fájni fog. ^^

2019. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak nagyobbnak tűnik. Ne aggódj. Ha ellazulsz, rendesen feligulsz jó lesz az. Ha túl hosszú, nem kell tövig bemennie.

Lehet valamennyire fájni fog a szüzesség elvesztése. De attól még lehet nagyon jó élmény. Szétrepedni pedig nem fogsz!

2019. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Kérd meg hogy a felét tegye el későbbre....


Vagy dobd ki. Mi az hogy boxerba csőre töltve.

Hogy állapitod meg ruhán keresztül hogy mekkora és főleg milyen vastag? Milyen élethelyzet körülmény amikor egy fiatal alló farokkal boxerbe van, és nem veszi elő.

Boxerbe meg nem is lehet rejtegetni egy 18-20 centis álló fszt...


Full kamu...

2019. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aludj egyet kis fiam..
2019. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy irtak elottem is: en is mikor eloszor lattam boxerben allo farkat hatalmasnak tunt:D de most tapasztaltabb fejjel visszagondolok es tok atlagos merete volt az exemnek. Szoval ne parazz, picit fajni fog mint kb mindenkinek de nem lesz demmi gaz:)

23L

2019. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!