Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelenthet ez? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés

Egy hete lett vége a menstruációmnak, ami 4 napot késett. Akkor vettem két tesztet, mindkettő negatív lett. Egyet az első késés napján, mégegyet a harmadik késés reggelén. Minden oké volt, de ma kicsit fájt az alhasam és barna folyás, nem sok, de folyt és még mindig tart. Mi lethet az oka? Hasonló tapasztalatok?

20 L



2016. aug. 5. 18:30
 1/9 RRR ***** válasza:
szerintem nem terhesség,de a nődokidhoz menj el
2016. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megemlítem azt is, hogy egy hétig ittam egy teát, ami a női nemi szerveken segít..
2016. aug. 5. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátcserje !? :D
2016. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy, az aktustól számítva eltelt a 14/ 18 nap !? Mikor teszteltél ??
2016. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el. Nőgyógyászhoz valószínűleg fertőzés vagy hormonális probléma
2016. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 nap késés az semmi.Van akinek 1 hetet késik
2016. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:
Abszolút normáééis, ha pár nap alatt elmúlik (el fog múlni).
2016. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kesest okozhatjak a hormonok. Nekem atlagnak 2-4 honapokat kesik eleinte engem is megremitett de egyszer se volt baba. Ez attol is fugg hogy vedekeztek e? Tudtomban az hogy faj a hasad alja nem egyenlo azzal hogy terhes lennel, a barnas folyast meg ugy szint a hormonok okozzak.:) minden esetre ha nagyon parazol varj 1 hetet es csinalj egy ujabb tesztet hogy megnyugodj, de bizti nem vagy terhes :)
2016. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!