Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon megijedtem! Mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GálG kérdése:

Nagyon megijedtem! Mit tegyek? Megütöttem a a bal herémet és érzem hogy picit fáj de egyáltalán nem elviselhetetlen, lehet valami bajom belőle?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
engem csütörtöki edzésen úgy p_csönrúgtak, hogy azt hittem, ott fog leszakadni az egész. Aztán azóta is élek, semmi bajom nincs. Chill.
2015. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
Én nem hinném. Ha megütöd a kezed, az is fáj egy darabig, csak a heréd érzékenyebb.
2015. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Borogasd, jegeld! Ha nem múlik, vagy erősödik a fájdalom, esetleg bedagad, mutasd meg orvosnak. Egyébként no para!
2015. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat
2015. nov. 7. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer a pasimnak ököllel beleütöttem véletlenül de tényleg :D fetrengett a farkát szorítva egy pár percig utána nem fájt neki.
2015. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!