Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elviselhetetlen mellékhatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elviselhetetlen mellékhatásai vannak a tabimnak, félúton abbahagyhatom?

Figyelt kérdés

Most szedem a harmadik levél Lindynette 20 tablettát. Pár napja állandó hasszurkálásom van, nem a mintha megjönne érzés, hanem a petefészkeim környékén nyillaló, szurkáló érzés (előtte sosem tapasztaltam még csak hasonlót szem) mára kaptam hozzá egy migrént is, amúgy a tabitól fulltime fáradékony vagyok.

Most tartok a nyolcadik szemnél (vagyis még majdnem két hét van hátra) párommal a harmadik levél első és a negyedik szemének beszedése után voltunk együtt, előtte rendesen megjött (a második hónapban is volt párszor hasszurkálós érzésem) szóval szerintem nem nagyon lehet terhesség...vagy?

De a lényeg, hogy valószínűsítem, hogy a szervezetem nem reagálja le rendesen a gyógyszert, szerintetek abbahagyhatom most (csak mert elviselhetetlen ez az állandó tompa fájdalom és bíznék benne, hogy ha kitisztul a szervezetem, akkor elmúlik) vagy először menjek dokihoz? (vele amúgy kedden mindenképp beszélnék)


2008. ápr. 25. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha abba akarod hagyni, akkor felesleges volt elkezdeni is. Várj addig, amíg az orvossal nem beszélsz. Lehet, hogy kapsz másik tabit, de azt csak akkor kezdheted el szedni, ha a mostani levéllel már végeztél. Vagy már nem is akarsz tabit szedni?... mert akkor ez az egész csak arra jó, hogy összezavard a szervezeted. Én mindenképpen azt javaslom, hogy várd meg a dokid tanácsát!
2008. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemreg en is felkerestem a dokit, mert tök fáradékony vagyok és voltak panaszaim, nekem azt mondta, ha akarom, bármikor abbahagyhatom, viszont ha a levél közben hagyom abba, számítsak rá, hogy vérzésem lesz, ki tudja meddig. Én ettől beijedtem és ugyan még gondolkodom, mi legyen, de ezt a levelet végig akarom szedni. Nekem is volt hasszurkálás egy kis ideig, de az elmult. Ha csak tudod, szedd még be ezt a levelet, mert ha most hagyod abba, teljesen felborul a szervezeted.
2008. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd be még ezzel a levéllel, mert nagyon összezavarja majd a szervezeted, ha a felénél abbahagyod! Mindenképpen beszélj a dokival, majd ő megmondja, hogy mit kell tenni!
2008. ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!