Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász felírta a jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász felírta a jangee fogamzásgátlót, ebben a hónapban be szedtem 6 szemet, de megijedtem a sok netes ijesztegetés miatt és abbahagytam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Meggondoltam magam...az óvszert állandóan nézegetni kell stb stb és nem is annyira biztonságos...szerintetek nagyon bele fog zavarni a ciklusomba a 6 szem? És, ha megjön a menstruációm akkor elkezdhetném szedni újra? Ti mit javasoltok? Jövő héten megyek nődokihoz...amúgy azért is féltem szedni, mert nem küldött el vérvételre...és neten azt írják, hogy kell az is...Jövő héten mondom neki és remélem elküld...Köszi a válaszokat :) 17/L
2015. aug. 21. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem biztos neten jobban tudják mint az orvos, nehogy rá halgass, inkább ilyen megbízható oldalakon tájékozódj.


Jár a keksz.

2015. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
MINDIG AZ ORVOS TUDJA NEM EGY SZ*AROS WEBOLDAL... elhiheted nem hasra ütésre add.. a mai gyógyszerek mellett nem kell vérvétel, csak abban az esetben ha a családban előfordult infarktus/trombózis
2015. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom...Akkor szedhetem kövi hónapban?
2015. aug. 21. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, szedheted.. #2 voltam
2015. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jövőhéten mész nődokihoz, az még ez a hónap.


Kérdés, hogy jövőhónaptól szedheted-e.


Itt kérdezed...


Jövőhéten mész nődokihoz.


Nem értem a logikád.


Még mindig jár a keksz.

2015. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, ha bunkózás van akkor nem kell kommentelgetni :D Én csak tanácsra voltam kíváncsi és ennyi...
2015. aug. 21. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Jövőhéten ad az orvos.
2015. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne halgass az itt trollkodókra, mindig járj utána több helyen, ha megteheted, több orvosnál, és az inteeneten is érdemes utánajárni. Aki ezeket leszólja, annak még senkiét nem diagnosztizálták félre.
2015. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!