Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit csináljak? Megijedtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Megijedtem?

Figyelt kérdés

Most vagyok "túl" egy érzelmi csalódáson,a pasi nagyon átvert. Igazából nem is vagyok túl rajta,mert még szeretem ,de ö le se szar.Nem akarja magát elkötelezni Mindig rá gondolok egyfolytában.

De most jött egy másik férfi,igazából ma ,tanfolyamon ismertem meg,de már előtte is ismertem. Ő meg mindig ír facen,igazából szimpatikus is,meg tök jó fej, de félek ,hogy ő is csak hülyít és átver. Nem tudok már hinni senkinek se. Nem merek belevágni semmibe,mert még ott van az a pasi akibe belé vagyok zúgva.Szeretnék kapcsolatot is,de félek ,hogy átvernek és megint hülyének leszek nézve. Mit tegyek? Ja és nő vagyok.


2017. júl. 14. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,hagyj egy kis időd magadra,nehogy csederből-vödőrbe kerülj,légy egyedül,egy darabig,gondold át mit is akarsz,kell egy kis magány,idő,hidd el! 27/L
2017. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De már 2éve vagyok egyedül és már uncsi.
2017. júl. 14. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen adj időt magadnak, ám lassan 2 év után már fel kellene állnod és továbblépned, magadat kellene buzditani, erősítened.

Viszont okkal vagy ovatos és meg is érthető, de ha nagyon elzárkozott vagy akkor mit is vársz? Ha szimpatikus számodra az adott férfi és ő neki is te, akkor megérdemelne egy esélyt, de amennyiben ugy érzed akkor lassan lépj egyről a kettőre.

2017. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy! Ne keressd görcsösen a nagy őt,élj,bulizz,legyenek alkalmiak,gyüjts tapasztalatokat,ismerd meg az embereket,ne akard rögtön elkötelezni magad,mert tetszik,van még időd!
2017. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De ilyen felfogással,csak elmennek az évek,az idő! És ha tudod mit akarsz,mit szeretnél,akkor olyan pasit fogsz keresni.
2017. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
26éves vagyok. Már öreg vagyok,félek,hogy egyedül halok meg
2017. júl. 14. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:

"Szeretnék kapcsolatot is,de félek ,hogy átvernek és megint hülyének leszek nézve."


Értem.


És?

2017. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit és? 7-es lehet,hogy te szereted ,ha átvernek meg megaláznak ,és a végén te leszel hülye,de én nem..
2017. júl. 14. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit a mának élni
2017. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mit és? 7-es lehet,hogy te szereted ,ha átvernek meg megaláznak ,és a végén te leszel hülye,de én nem.."


Értem én, értettem elsőre is.


És akkor mi legyen?

2017. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!