Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már hogy megijedte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy megijedtetek egy pasi nagy méretétől?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem
2019. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Ja, vagy 220 V.
2019. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Kicsinél volt, hogy mondtam, hogy ezt inkább hagyjuk.
2019. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Velem csak olyan volt, hogy barátnőm megmutatta képen az ő egyik barátnőjének, és azt mondta, hogy ő ettől megijedne és nem biztos, hogy engedné vele a szexet a vastagsága miatt.
2019. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Még nem! De ha túl nagy inkább hagynám is.
2019. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Nekem volt csaj aki azt mondta hogy "uh, jó nagy vagy", de ijjedt meg tőle. Ha fel van izgulva egy lány, akkor befér egy vastagabb is, fájdalom nélkül.
2019. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2019. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Még nem találkoztam olyan mérettel, ami rámijesztett volna...
2019. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyszer volt ilyen. Vékonyka, kis helyes srác volt. Ismerkedtünk egy ideje, mondta ő, h neki nagyobb van, de úgy nem igazán érdekelt ez méret téma. Mikor oda jutottunk, egy cseppet tátva matadt a szám. Később mondta, h 22 cm-vel áldotta meg a Jóisten. Nem mondom, h életem legjobb szexeit éltem át vele, de igyekezett vigyázni vele. Sajnos nem volt túl hosszú távú a kapcsolat, de nem a mérete miatt. Előtte és utána sem találkoztam ekkorával.
2019. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt, már előtte hallottam pletykákat az egyik exemről, hogy el van eresztve méretügyileg de arra nem számítottam amit végül elővett. Tettem egy “hú, mutatós” megjegyzést, kicsit betojtam mert előtte ekkorával még nem voltam. Nem volt jó egyébként annyira, engem idegesített a lagymatag tempó amiben szexelni kellett nehogy fájdalmat okozzon.
2019. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!