Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már olyan, hogy...

Lányok, volt már olyan, hogy megijedtetek attól, mert egy pasi "túl tökéletes" a sok rossz tapasztalat után?

Figyelt kérdés

Na, nyilván nem arról van szó, hogy tökéletes, csak nem tudtam rövidebben megirni. Tehát, van pár rossz tapasztalatotok a pasiktól, pl megcsal, megver, felszed, megcsesz aztán átcsesz stb. Majd jön valaki, ak az a tipikus 1%, aki nem csak egyszer jól magáévá akarna tenni, aztán lapát. Aki csak rátok figyelne.

De ti megijedtek, mert ez túl szép, itt valami csapda lehet, ez velem nem történhet meg.

Volt már ilyen?


2014. ápr. 11. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindez amit leírtál miből is látszik csak úgy ránézésre? Mert szerintem ezek a tulajdonságok csak hosszabb idő elteltével tapasztalhatók.
2014. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a lányok egyértelműen ezeket a tulajdonságokat keresik a pasikban, a tökéletes pasit valahogy úgy lehetne jellemezni, hogy:

"megcsal, megver, felszed, megcsesz aztán átcsesz".

Ilyen szempontból a kérdés teljesen értelmetlen.

2014. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nincs ilyen. Ha tetszel egy lánynak és odáig van érted, nem ijeszti meg, hogy rendes vagy. Azért tett lapátra, mert nem votl oda igazán érted, fogadd el.
2014. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"megcsal, megver, felszed, megcsesz aztán átcsesz" wtf?? Én ilyenekkel még távolról se ismerkedtem soha, de aki ezt nem csinálja még az is mérföldekre lehet a tökéletestől, meg a majdnem tökéletestől is. És olyannal még nem találkoztam aki nekem megfelelne mindenben, szóval ez az érzés nem hiszem hogy fenyeget engem.
2014. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. Megválogatom kivel állok szóba így még csak hosszútávú normális kapcsolataim voltak megcsalás, átverések nélkül. Amúgy "túl tökéletes" pasival még nem találkoztam. Mindenkinek vannak hibái, amik előbb vagy utóbb kibuknak ezek ismerete nélkül nem is teljes a kapcsolat.
2014. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó a dumád kérdező! :D

Egyébként volt már ilyen.

Szegénykének nagyon sokat kellett bizonyítani, hogy komolyan gondolja, hogy én is komolyan vegyem érzelmileg. Az előző barátom után, (meg úgy egyébként is) elhittem, hogy senkit és semmit nem érdemlek meg, ami jó.

Aztán elérkeztünk arra a pontra, hogy lett egy kis önbizalmam és úgy gondoltam: "Nem lehetek olyan rossz ember, ha ő szeret."

Aztán persze az évek múlásával, már látom, hogy ő sem tökéletes. Sőt. Rajtam kívül, csak kevesen viselik el hosszú távon a személyiségét. :) Igazi különleges egyéniség.

2014. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!