Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy egy 30-as pasi 131 csajjal feküdt le eddig idén?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltunk inni, ahol egy társaságban volt velünk a csávó és az egész este alatt folyamatosan a hódításairól beszélt. Utána haver mondta, hogy elvileg nagy PUA-s és komolyan is érti a szakmát. Igazat mondhatott, ha a pasi különösebben nem jóképű, viszont jó dumája van és magabiztos?
2019. aug. 9. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az összes Pua egy vicc...
2019. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a pua?
2019. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Hogy is szokták mondani? Ha egy nő mond egy számot azt szorozd meg hárommal ha egy pasi azt pedig oszd el. Ha nagy puas akkor feltehetően otthon a tükör előtt gyakorolja hogy hogyan tűnjön alfahímnek. Mint tudjuk a nőknek nem kell a pasi aki másoknak sem és kell akit mindenki akar. Én eleve fenntartással kezelem azt a férfit aki ilyenekkel henceg, részemről ez nagyon kiábrándító. A szószátyárság pedig a másik ami lelomboz, sokkal szexibb egy visszafogott de magabiztos férfi aki nem kell, hogy bármit is bizonygasson és főleg nem nyilvánosan. A tettek emberét kedvelem és nem a hangoskodókat, mint ahogy a mondás is tartja; melyik kutya ugat az nem harap.
2019. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2, Pick-up artist, magyarul felszedő művész.
2019. aug. 9. 00:22
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Most végülis az itéletet vitatjátok? Mi közötök hozzá? Én sem számolom 50-től ami volt 2 éve. Természetesen kamu vagyok :)
2019. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

a 3-as tök jól megfogalmazta! Amelyik kutya ugat, az nem harap!

Ismerek én is pár olyan gyereket, akik mesterei az önfényezéshek, közben meg ha oda kerül a sor, akkor egy kalap szamócát sem érnek!

A jó pasikat a csajok adogatják egymásnak - akár tudnak róla, akár nem! Nos, ez az igazi minősítés, nem a szájkarate!

2019. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha pua-s, akkor nemhogy százegynehány csajt nem fektetett meg, de szerintem még bárminemű kapcsolata sem volt nővel az anyján kívül. Nézd meg a pua-sok által kiírt kérdéseket. 3 sör után besz@rsz a röhögéstől, józanul viszont nézel a semmibe meredten, mintha megtaláltad volna Petőfit és bal kézzel keresed a piros gombot - ha ilyen szellemi rokkantak élnek közöttünk, akkor a vilag megérett a pusztulásra.
2019. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár. Láttad, hogy minddel kefélt? Nem? Akkor meg azt mond amit akar
2019. aug. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl életszerű.
2019. aug. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Sztem nem olyan leheteten küldetés ez, ha tényleg olyaan nagy mester ebben.

19L

2019. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!