Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosz ha megijedtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosz ha megijedtem?

Figyelt kérdés
Beszeltem az egyik sráccal akivel egymasnak bejovunk azt akarta hogy szopjam le de nem tettem mar huzta le a sliccet mosolygott meg minden e viszont mondtam neki hogy nem pedig szerettem volna csak hirtelen nemet mondtam
2020. ápr. 16. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Rossz. Le kellett volna pippantanod
2020. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Téged aztàn tisztelnek a pasik. Mondjuk ilyen gondolkodással ezt érdemled.
2020. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Hirtelen jött. Bár a pasi szándékai is finoman szólva megkérdőjelezhetőek.
2020. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

És a nők az ilyeneket szopják le/akarják leszopni...


Véletlenül sem engem, aki kedves vagyok.

2020. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pfuj,,még jó, hogy nem szoptad le, hát ugyan miért kellett volna! Úristen, hány éves vagy?
2020. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Ertem, hogy fiatal vagy, naiv. De itt labtorlonek, felmosorongynak neztek speciel. Meg egy csak leszopast sem igy kell intezni, de szerintem ha bejon neked, nem erre vagysz, hogy egyszer megengedi neked, hogy leszopd.
2020. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!