Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet egy nő a szexualitásában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nő a szexualitásában túl sok?

Figyelt kérdés

Én 28 vagyok, a párom 50. 15 évig házas volt, de évekig már nyitott házasságban éltek stb.

Én egy elég nyitott, szexcentrikus lány vagyok és attól tartok, hogy megrémítem. Beszélgettünk kalandokról, hármas-négyes gabalyodásról, és nekem jóval több élményem van mint neki, de amúgy abszolút érdekli a dolog. Vannak szexuális segédeszközeim, azokon is meglepődött de látszólag tetszik neki. Én benne vagyok a light BDSM-ben, ezen is meglepődött, hogy megkötözhet stb. és van is mivel. Láttam , hogy beszélgetett egy barátnőjével, ahol rólam is beszélt, hogy mennyire más ez egy szolid feleség után, milyen vad vagyok stb.

Ő is szeretne amúgy Pl. swinger klubba menni vagy ezt, azt kipróbálni, szóval kíváncsi ő is.

Lehet ez túl sok? Megijedhet ettől?

Nem vagyok egyébként egy fehérmájú, pasifalo lány, egyszerűen csak nyitott és kíváncsi.

28N



2020. ápr. 27. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát én nem ilyednék meg tőled. 👌🤭

F

2020. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Fehérmájú nem vagy, csak egy apád korabeli tömköd. Hogy nem megy el a gusztusod ettől. Korodbeli srácok 10x jobban leqrnának. 🙂
2020. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze h lehet.
2020. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem megy el a gusztusom tőle, egy nagyon sportos, fitt férfi, én őt szeretem. 😊 Lehet, hogy a korombeli srácok 10x jobban lek*rnának, de ő is elég jól lek*r és melle normális is...
2020. ápr. 27. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
2-es a korabeli pasik gyerekesen gondolkodnak 😉
2020. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehetsz nőként is túl sok. De én nem ijednék meg egy ilyen nőtől. Bár fiatalabb vagyok nálad de egy ilyen nőt szívesen felfalnék. 23F
2020. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A nyitottság és a kíváncsiság teljesen normális emberi tulajdonságok.

Úgyhogy ne ijedj meg, inkább élvezd az életet!

44f

2020. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen párt keresek, mert én is eléggé szexcentrikus vagyok.
2020. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nemilyednék meg
2020. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, hogy neki mi fér bele, mi nem. Mit mennyire tart normálisnak, mi az ami esetleg megrémíti..valószínűleg, ha egy szexuálisan "inaktív" kapcsolatra vágyna, akkor nem jött volna össze egy jóval fiatalabb lánnyal, így azt hiszem nem leszel neki túl sok. 🙂

A 2-esnek pedig üzenem, hogy köztem és párom között 14 év van és minden sokkal jobb és vadabb mint egy átlag korombelivel, aki azt sem tudja mire vágyik vagy mit akar esetleg kipróbálni az életben. 😉

2020. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!