Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet egy nő a szexualitásában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nő a szexualitásában túl sok?

Figyelt kérdés

Én 28 vagyok, a párom 50. 15 évig házas volt, de évekig már nyitott házasságban éltek stb.

Én egy elég nyitott, szexcentrikus lány vagyok és attól tartok, hogy megrémítem. Beszélgettünk kalandokról, hármas-négyes gabalyodásról, és nekem jóval több élményem van mint neki, de amúgy abszolút érdekli a dolog. Vannak szexuális segédeszközeim, azokon is meglepődött de látszólag tetszik neki. Én benne vagyok a light BDSM-ben, ezen is meglepődött, hogy megkötözhet stb. és van is mivel. Láttam , hogy beszélgetett egy barátnőjével, ahol rólam is beszélt, hogy mennyire más ez egy szolid feleség után, milyen vad vagyok stb.

Ő is szeretne amúgy Pl. swinger klubba menni vagy ezt, azt kipróbálni, szóval kíváncsi ő is.

Lehet ez túl sok? Megijedhet ettől?

Nem vagyok egyébként egy fehérmájú, pasifalo lány, egyszerűen csak nyitott és kíváncsi.

28N



2020. ápr. 27. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Aranyszabály nincs "túl sok" csak szexualitásban, libidóban össze nem illő partnerek. Ami az egyik embernek már túl sok, az egy másiknak természetes.

A pasid jól fogadta, nyitott rá, úgyhogy ne parázz, hanem rajta habzsold az életet - azért van :)

2020. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerencsés esetben valamennyire egymáshoz idomulnak az eltérő igényű partnerek, de ha tűz és víz, azt nem könnyű összeegyeztetni.

30F

2020. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!