Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetelenül erős mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetelenül erős mentális komplexusaim vannak, ezért még szűz vagyok, hogyan kellene ezt leküzdeni? 22/L

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom a szexre, de ha ismerkedésre kerül a sor mindenemmel úgy érzem, hogy taszít ez az egész

14 éves koromban volt az első orgazmusom, működnének a hormonjaim rendesen...



2020. febr. 5. 14:18
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
21%

Ahh..

Az hogy igyon meg Tinderezzen...

Ezek nem tanácsok. Miért kellene innia?

Azt mondta vágyik a szexre, és? Ez nem jelenti azt hogy ezt kell csinálnia. Még mindig jobb véleményem szerint ha vársz az igazira akinek át tudod adni magad.

2020. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 Benfentes22 válasza:
46%
Ha nem hát nem, esetleg próbáld meg a snapchatet ott eleg konnyen lehet ismerkedni legalabbis en most 3-4 csajjal is alakuloban vagyok. Minden uzenet törlődik legkesobb a nap vegen, a kepek megnyitas utan azonnal torlodnek, eleg jo app nekem eddig bevalik.
2020. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Ismerkedjél élőben. Neten felesleges, mert rengeteg időbe telik mire visszaírnak, meg bármit is akarnának. Ráadásul sok a kamus ember. Élőben odamész valakihez, egyből látod az arcát és pár mondat után letudod szűrni, akarsz vele tovább ismerkedni e vagy sem.
2020. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
80%

#41 ez aztán jótanács. Ajánlhatnál neki macskautalványt, meg pókháló mentesítőt.


Ez a "várni az igazira" jótanács kb egy hatalmas pofont érdmelne. Csak a naív romantikus filmeken nevelkedett buta libák terjesztik ezt a natúr fasságot.

2020. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Igen volt már hogy élőben ismerkedtem de ők mindig leleptek egy másik nővel
2020. febr. 5. 16:44
 46/54 1Léna ***** válasza:
63%

Hallgass a szívedre, mert igen jól vezet Téged! Nem Veled van a baj hanem a szadadosságot valló, és gyakorló emberekkel.


Akik arra akarnak rábeszélni, hogy idd le magad és kábulatban ess át a szexualitáson, azok rosszabbak a rabszolgakereskedőknél mert ők legaláb az eladott rabszolgának is adtak értéket, bár nem az igazi èrtékét. Ezek az emberek azt gondolják, hogy nekik sokkal jobb, ha mindig van ingyenes szexpartnerük. Nem vállalnak semmilyen felelőssėget, sőt magukat is veszélyeztetik egy nem várt baba fogantatásával, vagy nemi betegségekkel.

2020. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%
Egy időben én is sokat aggódtam .. , aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a Jóisten hozza össze ezeket szerencsésen, a párkapcsolatokat. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van tényleg az élet nagy áldása. Szóval tanulás, ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert.
2020. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

#47 A Jóisten leszarja nagyívben a te kapcsolataidat, hiába könyörögsz neki az imáidban.


Semmilyen módon nem következik egy jó kapcsolat abból amit írtál.


Egy dologból következik: Az ismerkedések száma és az igényeid mértéke.


A lehetőségek után kell menni és aktívan dolgozni az egész dolgon. Szerencsére alapozni balgaság, nagyritkán ha találkozik az ember valakivel aki hasonlóan egyedülálló és vonzódtok egymáshoz. Sőt felnőttebb korban előfordul, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak az emberek. Avagy párkapcsolatban lévőre is lehet nyugodtan hajtani. Próbálkozni kell aki tetszik gátlástalanul, aztán majd lesz valami. Ősi törvények uralkodnak itt, nem a szerelmesfilmek nyálas baromságai.

2020. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo. Harminc eves koromig voltam szuz, gyorsan ramasztam egy nagyon szemet pasikra, csak hogy megtorjon ez az atok. Igazabol azota tort meg, miota tarskereso alkalmazasokon vagyok. Igazi csokolozas, amit elvezek es ertem, miert Jo.

Videken es keves szabadidovel sokkal nehezebb. Tarskereso is csak akkor mukodik, ha nagyon sok ember kozul valaszthatsz es hamar talalkozhattok, akar csak beszelgetni.

Az en eletemben nem volt alkalom ismerkedni es furcsa kenyes izlesem volt.

Nem tudok mast mondani, tarskereso. Es nem parkapcsolat, de ertelme, normalis pasit Elsore.

2020. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt, idősebb pasival próbálkozz! Személyesen vagy az interneten. De akár itt is lehet.
2020. febr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!