Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetelenül erős mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetelenül erős mentális komplexusaim vannak, ezért még szűz vagyok, hogyan kellene ezt leküzdeni? 22/L

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom a szexre, de ha ismerkedésre kerül a sor mindenemmel úgy érzem, hogy taszít ez az egész

14 éves koromban volt az első orgazmusom, működnének a hormonjaim rendesen...



2020. febr. 5. 14:18
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen 5 perc alatt találsz valakit.
2020. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg azt mondták hogy Tinderesektől óvakodjak. :D
2020. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én még nem jöttem össze itt senkivel, de nyilván nem kötelező semmi. Ha nem szimpatikus, nem kell találkoznod vele, ha zaklat, letiltod, ennyi.
2020. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
18%

Tinderen látod a képeit és sokan keresnek normális srácok is barátnőt. Ráadásul ha megvan az első szimpátia akkor a képek alapján megvan.


Itt kik vannak?


Szerencsétlen vénszűz lúzerek és szűzhártyvadász perverzek. Na ezért kell óvakodni a Gyakori Deflorátoroktól.

2020. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Maszturbálni am. szoktál?
2020. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

#14: Itt is, ott is lehetnek normálisak és betegek is. Ne abból a pár emberből általánosítsunk aki ha látja hogy "L" már küldi is a pepeséről a képet. Hidd el vannak itt normálisak is.

Ugyanúgy hölgyeknél is vannak durva f_szvadászok és teljesen átlagos kíváncsi csajok is.

Ettől függetlenül nem azt mondom hogy ez jó hely az ismerkedésre de semmivel sem rosszabb szerintem mint bármi más.

2020. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Ha azt mondják, hogy óvakodj a gyakoritól, akkor hogyhogy mégis ide keveredtél tanácsot kérni?

Bár, ha tényleg elhitetik veled, hogy a tinderen finom úriemberek vannak, akik türelmesen kivárják, hogy feloldódjanak a gátlásaid, és a szex csak mellékes nekik lehet mégis veszélyes hely ez...

2020. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
14. Tiltakozom, nem vagyok szűz, csak lúzer. Hogy vén-e, az nézőpont kérdése.
2020. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen ne akarjad alkalmi kapcsolattal elveszíteni a szüzességed! Még 30 fölött is butaság lenne. Könnyen lehet, hogy valami tuskót fogsz ki, aki nem figyel majd rád és kihasznál, aztán a már most meglévő mentális gátad sokszorosára fog nőni.

Menjél társaságba és haverkodj fiúkkal. Ne parázz rá előre, ne úgy menj neki, hogy szexpartnert keresel. Csak ismerkedj. Hamar fogsz találni egy olyat, aki hozzád való.

2020. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

#19: Így van. Ne egy randommal veszítse el muszájból. Bár én írtam neki beszélgetés céljából és nem írt vissza, pedig én nem a bugyit szerettem volna levenni róla hanem segíteni. Így nem hiszem hogy azoknak vissza fog írni akik; Csá én megb_szlak ha akarod.

:)

2020. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!