Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetelenül erős mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetelenül erős mentális komplexusaim vannak, ezért még szűz vagyok, hogyan kellene ezt leküzdeni? 22/L

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom a szexre, de ha ismerkedésre kerül a sor mindenemmel úgy érzem, hogy taszít ez az egész

14 éves koromban volt az első orgazmusom, működnének a hormonjaim rendesen...



2020. febr. 5. 14:18
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Oszt mégis hol ismerkedjen?


Barátai nincsenek, gyárban dolgozik. Nulla esélye van az ismerkedésre.

2020. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
72%
#21: Társkereső?
2020. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
54%
DE NEM TINDER!
2020. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

a tinderen és a badoon ugyanazok az arcok vannak fenn 4-5 éve, akik bemásolnak egy sablon szöveget

egyszer egy fiú véletlen a "lefogyott a pénze a telefonjárl" típusú üzenetét küldte el

2020. febr. 5. 15:21
 25/54 anonim ***** válasza:
78%

Ez komoly? Nekem meg barátom teljesen összetört miután komoly kapcsolatot keresett ezt rögtön leszögezte a találkozók előtt. Első csaj 10p után le akarta szopni nyilvánosan, a másik meg megemlítette már személyesen hogy ő komolyat akar de van ki dugja őt arra nincs szüksége. Meg nem ő van a képen, stb...

Na ezért kerülendők ezek a sz_rok.

Kérdező ha van kedved csupán beszélgetni (csak itt nem kell átmenni máshova meg nem kell élőben) én öntök beléd lelket. Amúgy is szimpatikus vagy mert én is gyárba dolgoztam és nem nagyon tudtam kimozdulni. :D

2020. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
pedig azt is mesélik, hogy ott nincs egyetlen egy nő, aki visszaír.
2020. febr. 5. 15:28
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire erős mentális komplexusaid vannak akkor szakemberhez fordul. Amúgy is, s te is tudod hogy miért... bár annyira nem akut a problémád, szedik itt szépen az ívet az emberek :D
2020. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
de ez nem csak a szexről szól
2020. febr. 5. 15:34
 29/54 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, itt lehet ismerkedni, én is mindig itt szoktam nőként. Vannak normálisak is, már az első üzenetváltásokból le lehet szűrni. Egy gyk felhasználó vette el a szüzességemet, a jelenlegi barátomat is itt ismertem meg.

Azt én sem ajánlom hogy direkt azért szedj össze valakit hogy szűztelenítsen, de ha kapcsolatot szeretnél, olyat aki kivár és türelmes, és szép lassan "kinyit" mint nőt, itt is ugyanúgy lehet találni mint bárhol máshol.

2020. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Hát barátom tapasztalata az hogy azok írnak vissza vagy rád akik kettyósak. Jelzi hogy komolyat akar a csaj írja hogy jaj ő is, aztán benyögi hogy miközben keres valakit van szexkapcsolata? Normális az ilyen? Barátom teljesen kivolt én meg meg sem mertem próbálni, pedig én is komoly kapcsolatot akarok már régóta, volt is egy 3 éves de rájött hogy idősebb kell neki. :D
2020. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!