Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetelenül erős mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetelenül erős mentális komplexusaim vannak, ezért még szűz vagyok, hogyan kellene ezt leküzdeni? 22/L

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom a szexre, de ha ismerkedésre kerül a sor mindenemmel úgy érzem, hogy taszít ez az egész

14 éves koromban volt az első orgazmusom, működnének a hormonjaim rendesen...



2020. febr. 5. 14:18
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
49%
Van egy gyanúm arról, hogy ki a kérdező. Évek óta itt eszi a fene, kismillió felhasználója van, és állandóan sajnáltatja magát. Valószínűleg nem én vagyok az egyetlen pasas, akit átkúrt.
2020. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
89%

#29: Én is ezt mondtam. Az emberek ugyanazok. Nem lesz itt sokkal nagyobb arányba az aki csak szexet akar mint aki normális kapcsolatot. A Tinder meg ezek is ugyanúgy gyűjtik a kanosokat mint a normálisakat. Sőt mivel kezdett terjedni hogy milyen könnyű ott egyéjszakásat szerezni nagyon sok csávó már megy is Tinderre.

Na mindegy... Eltértünk a témától.

A lényeg kérdező hogy biztosan fogsz olyan fiút találni aki azért szeret ami vagy és nem a bugyit akarja letépni rólad és azon fogod kapni magad hogy mellette feloldódsz. :)

Sok sikert!

2020. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
49%
Kedves A, ne itt sajnáltasd magad! Inkább menj szakemberhez.
2020. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
0%

Társkeresőkre meg csak a lúzerek regisztrálnak.

Egy normális férfi élőben ismerkedik vagy társaságban.


A Tinder "menőbb" platform. A társkeresők amúgy tényleg csak az elkeseredett lúzerek gyűjteménye.


Sok sikert.

2020. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%
Kedves "A"?
2020. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
68%
#35: Adrienn. (Vagy ki tudja, lehet, hogy csak egy kitalált név volt.) A kérdező stílusa nagyon emlékeztet egy lányéra, aki sokáig csak játszadozott velem itt, még három és fél évvel ezelőtt.
2020. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
0%
#36: Mit csinálsz te itt és ő is azóta?
2020. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
#37: Hogy ő mit csinál itt, azt csak ő tudja megmondani. Ha ő az a lány, akire gyanakszom, akkor valószínűleg csak egosimogatásra jár fel. Én pedig nem olyan régen regisztráltam vissza egy hosszú hiátus után. Nekem viszont azóta van párkapcsolatom, de ez egy olyan dolog volt a múltamban, amit sosem felejtek el, és nem is bocsátok meg.
2020. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok Adrienn és 1 éve vagyok itt
2020. febr. 5. 16:06
 40/54 anonim ***** válasza:
50%

Ne csatakrészegre idd magad, csak két feles töményet,hogy ellazulj.


Olyat válassz aki garantáltan kedves lesz. legjobb ha beavatod a problémádba, hogy legyen türelmes.

2020. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!