Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, bennetek nincs megbáná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, bennetek nincs megbánás amikir beleelveztek egy lány szájába?

Figyelt kérdés
Szex közben olyan tudatallapotban vagyok, ami miatt bármilyen perverz dologra képes vagyok. Pl kívánom hogy beleelvezzek egy szájba. De az ejakuláció után azonnal magamhoz térek, és ilyenkor például megbanom (szégyellem?) hogy az ondómat belepumpaltam egy lány szájába. Ez főleg olyankor érint rosszul, ha látom a lány arcán az undort, vagy ha nem id undort, de valami legyünk-már-túl-rajta arckifejezést. Ff44
2019. nov. 21. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"És egy úriember nem kérdezi meg egy holgytol, vajon beleelvezhet e a szájába."


Egy úriember MEGKÉRDEZI egy hölgytől, vajon beleélvezhet-e a szájába.

2019. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11-es! Te vagy az Dóri??? :D
2019. nov. 23. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!